2733
2734
عنوان

کمک کنید لطفا

119 بازدید | 9 پست

سلام خانمها لطفا بگید که اگه شوهرتون  راضی نباشه  و حمایتتون نکنه ونزاره بخونید درحالیکه تو سند ازدواج امضا کرده بزاره درس و دانشگاه برید و شاغل بشید می ارزه که بدون اطلاعش برید بخونید و طلاق بگیرید؟

اول سعی میکنم راضیش کنم هر جورررره. ولی اگ راضی نشد او بدونم رشته ای ک میخام بخونم آینده داره و خوبه ...

رشته حسابداری دانشگاه دولتی با یک بچه 4سال.الان 7ساله دوبار دانشگاه دولتی دراومدم نذاشته تو شهرستان پدرم اینا قبول شدم خودش هم نمیاد تا پای طلاق رفتم آره گفت ولی آخر سر بهونه آورد نیومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته حسابداری دانشگاه دولتی با یک بچه 4سال.الان 7ساله دوبار دانشگاه دولتی دراومدم نذاشته تو شهرستان ...

برا درس طلاق میگیری!؟

برا خسابداری ببین اینده داره که ب اب و اتیش بخوای بزنی خودتو

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2731
رشته حسابداری دانشگاه دولتی با یک بچه 4سال.الان 7ساله دوبار دانشگاه دولتی دراومدم نذاشته تو شهرستان ...

اگ خیلی علاقه داری و درست مهم تره از زندگیت و بچت هست و درجه دوم میدونی ک بعد طلاق میتونی خودتو بچرخونی و بچتو جدا شو. ولی اگ شرایطش نبود بهتره کوتاه بیای. مهم نیست حتما تحصیلات داشته باشی مهم اینه سواد خوبی داشته باشی کتاب بخون حتما 

اگ خیلی علاقه داری و درست مهم تره از زندگیت و بچت هست و درجه دوم میدونی ک بعد طلاق میتونی خودتو بچرخ ...

می‌دونم آینده داره و خودمو میچرخونم آرایشگری هم بلدم ولی دوست داشتم بدون طلاق اونجا خونه رو می‌بردیم درسمو می‌خوندم ولی الان میبینم من تو شهر شوهرم اینا نمیتونم بمونم بیشترازین درسمم مهمه برام بچه رو هم نفقه باباباشه به خودم میدن بنظرتون خودم برم بچه بمونه پیشش و اینطوری مجبورش کنم که بیاد میاد

2738

اینم اضافه کنم قبلاً ضرب وشتم و نفقه و مهریه پرونده شو داره و قولیکه داد به حرف من گوش کنه من بخاطر این پیگیری نکردم ولی تو موعدش بهونه آورد حتی اومد خونه گرفت اونجا ولی پس داد و بعدش گفت من نمیام کلا.