2733
2734

خانوما من یه مشکلی دارم اونم اینه ک اصلا زبون ندارم😞

همیشه چندتا تیکه رو همه بهم میندازن و من هیچ جوابی براشون ندارم

میشه من اینارو بگم و شما بهم بگین چ جوابی بدم؟😞

ازتون ممنون میشم اگه کمکم کنین😞

اگه امضامو میبینی برام صلوات بفرس و خبرم کن ک منم برات بفرستم❤تیکر تولدمه

بگو

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
بگو

مثلا بچه‌های من قیاقشون نازه و بهم میگن چقد دخترات نازن معلوم نیس ب کی رفتن

منم گفتم خب ب من رفتن دیگه

بعد گفتن نه خیلی خوشگلتر از این حرفان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بچه‌های من قیاقشون نازه و بهم میگن چقد دخترات نازن معلوم نیس ب کی رفتن منم گفتم خب ب من رفتن د ...

مگه بچت ازسرراه اوردی خوب معلوم بچه شبیه مامان باباش میشع

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
2728
مثلا بچه‌های من قیاقشون نازه و بهم میگن چقد دخترات نازن معلوم نیس ب کی رفتن منم گفتم خب ب من رفتن د ...

همچین مواقعی نیازه نیست این حرفو بزنی و یه لبخند بزن و بگو نظر لطفتتونه

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738
همچین مواقعی نیازه نیست این حرفو بزنی و یه لبخند بزن و بگو نظر لطفتتونه

اخه هرچی ساکت میمونم بیشتر توهین میکنن

عزیزم همیشه سعی کن حرفتو بزنی   ولی با سیاست و لبخند

سیاست؟؟؟؟ کدوم سیاست اخه مگه من سیاست دارم😞

2706