2726

خامه

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوخی کردم

اخه موز برای فیلینگ خوبه ولی برای تزئین زیاد کاربرد نداره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

خب سس شکلات بریز روش یه جوری که از بغلای کیک بریزه پایین بعد روش با حلقه های موز تزئین کن عزیزم😋

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
منم خامه دارم همزن شوخته داداشم گیر داده کیک میخوان حالا چطوری فرمش بدم😢

تو مخلوط کن یا غذاساز

اگر بادومم داری پوست بگیر تفت بده تا خوشبو بشه بریز روی شکلاتا طعمش خوب میشه

یا خرد کن داخل شکلات بریز مثل روکش مگنوم بشه

نداره مامانم

با خامه و شکر سس کارامل درست کن نیاز به همزن نداره خیلی خوشمزه تره از خامه

2706