2737
2734
عنوان

میخوام امتحانش کنم:)

163 بازدید | 21 پست

دوستان بنظرتون کار اشتباهیه با اکانت فیک به کسی ک دوسش دارم پیام بدم امتحانش کنم؟؟

میخامم ازش بپرسم کسیو دوست داره یا ن اگه ج بده😐😑

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهمین؟

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
2738
نوچ

مثلن بدونی هست یا نه که چه بشه؟اگه بگه باکسی هست حالت بد میشه گرچه عمرا اگه بگه باکسی هست

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
مثلن بدونی هست یا نه که چه بشه؟اگه بگه باکسی هست حالت بد میشه گرچه عمرا اگه بگه باکسی هست

که اگه با کسیه منم خودمو بکشم کنار بیشتر از این وابسته به حسم نشم...😭😭😭

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️
2706