2733
2734
عنوان

زیگیل تناسلی

287 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من خیلی وقت بود از نی نی سایت اومده بودم بیرون کاربری قبلیم باز نشد اصلا یادم نیست چی بودههه! 

میخواستم راجب زیگیل تناسلی باهاتون حرف بزنم

خیلی مواظب خودتون باشید من خودم هیچ اطلاعاتی راجبش نداشتم و متاسفانه تو بدترین زمان ممکن دچارش شدم😔حتما سرچ کنید، واکسن پیشگیری داره ک من نزدم! 

منو نامزدم 4 ساله همو میخوایم

بنا به شرایطی ک پیش اومده که آخریش سرطان مادر شوهرم عقد ما ب تعویق افتاد! 

تابستون سر یه سری فعل و انفعالات که بینمون پیش اومد متاسفانه من دچار این زائده شدم 😔تو دلم باد کرده بود بیام با یکی حرف بزنم

خیلی میترسم و استرس دارم با نامزدم در به در دنبال دکتریم و هیشکی مطب نیست میترسم به مامانم بگم و پی به رابطمون ببرن 😔

خیلی بد شرایطیه ایشالا که هیشکی این مریضی رو نگیره. اگ پیشروی کنه سرطان دهانه رحم میاره

برام دعا کنید و خیلی خیلی مواظب خودتون همسرتون و بچه هاتون باشید

عزیزم زگیل چجوری ب وجودمیاد؟

عمدتا از رابطه هست ولی من یادمه قبل رابطم متوجه یه سری دونه های غیر عادی اطراف واژن شده بودم که بعد دوره استخر رفتم پی بردم دکتر رفتم گفت آلودگیه و پماد داد سه روز پیش دیدم چقدررر رشد کرده و با پرسو جو متوجه شدم متاسفانه زیگیله 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واگیری داره ها.نامزدت هم ممکنه بگیره ازت.ولی عزیزم عذر میخام دارم این حرف رو میزنم ولی کاش قبل عقد رابطه جدی نمیزاشتی برپا بشه.امیدوارم زود خوب بشی.

آدم حریص اقیانوس رو هم سر بکشه،باز تشنشه..
2706