2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی که فک کردی یه چیزی رو از ته دل دوست داری هیچوقت ولش نکن ،ممکنه دوباره تکرار نشه، باید ده پونزده سال بگذره تا بفهمی که همون یه بار بوده… که حالت دیگه خوب نمیشه ،عشق یعنی حالت خوب باشه!

#بهرام_رادان

#پل_چوبی

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
2731

-تاحالا شده به صورت یه نفر نگاه کنی و همزمان دلتم براش تنگ شه؟

+به گمونم بشه اگه دیوونه باشی

-مثه من که دیوونتم

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
2738
-تاحالا شده به صورت یه نفر نگاه کنی و همزمان دلتم براش تنگ شه؟ +به گمونم بشه اگه دیوونه باشی -مثه ...

میشع بگی چ فیلمیه؟اشناس واسم

بخوان که زن از رنج‌هایش قوی‌تر است.🌬✨
میشع بگی چ فیلمیه؟اشناس واسم

سریال دلداگان

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕

میدونی چرا مرتضی همیشه با خوشحالی از بدبختیای مردم حرف میزنه؟

چون میخواد ما فکر کنیم که اونقدراهم بدبخت نیستیم:)

ابدویک روز

پریناز ایزدیار

بخوان که زن از رنج‌هایش قوی‌تر است.🌬✨
2706