2733
2734

شوهرم قهرکرده بخاطر دعواهامون ودخالت خانواده ها 40روزه گوشیش خاموشه دلم براش شده یه ذره پسرعمومه میره خونه مادرش منم خونه مامانم همسایه ام نه طلاق میدنه آشتی سکوت کرده فامیل مشترک هردومون شده واسطه تکلیفمونو روشن کنه خیلی ناراحتم اگه بگه جدابشیم چیکارم مهریه ام سنگیه نداره بده ولی بگه جدا بشیم چیکارکنم متنفرم ازجدایی برام دعا کنین مشکلم حل بشه نمیدونم اندازه من دلتنگه یا نه ناراحته چرا حالی ازمن نمیپرسه آخه نمیدونم جدابشم یانه نمیدونم همسرم دوسدارم داره مث قبل یانه

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
مشکل اصلیتون چیه

اختلاف داریم وخانواده هامونم خیلی دخالت میکنن

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی ۵۰۰ بار ذکر ( یا وَدود ) رو بگو اول و اخرش هم صلوات بفرست به نیت اینکه مهرت به دل همسرت بیفته و بیاد طرفت 

بعد از هر کدوم از نماز هات هم ۲۱ بار بگو ( یا ارحم الراحمین ) به نیت اینکه دل همسرت به رحم بیاد و بیاد طرفت باز هم اول و اخرش هم صلوات بفرست

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
اونی که عوضی بازی دراورده و مقصره بیشتر پشیمون میشه. اونیم که بی گناهه یه نفس راحت میکشه

حق باشماس بیشترشوهرم مقصره

انشالله که مشکلتون حل میشه ولی خب مشخص تو ایران خانوما بیشتر آسیب میبینن.من تو یه پیج اینستا هستم خانوما سرگذشتشونو میگن اکثرا پشیمونن از طلاق چون هرکسی به خودش اجازه پیشنهاد صیغه میده در کل هیچکس جای زندگی اول و شوهر اولو نمیگیره اما در مواردیم طلاق از واجباته

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
اختلاف داریم وخانواده هامونم خیلی دخالت میکنن

مطمئنا خودتون راه رو برای دخالت خانواده هاتون بازکردین..عزیزم با هر بحثی نباید خانوادتونو مطلع کنین اینجوری آتیش دعوا بیشترمیشه

روزی ۵۰۰ بار ذکر ( یا وَدود ) رو بگو اول و اخرش هم صلوات بفرست به نیت اینکه مهرت به دل همسرت بیفته و ...

مرسی فداتبشم چشم

روزی ۵۰۰ بار ذکر ( یا وَدود ) رو بگو اول و اخرش هم صلوات بفرست به نیت اینکه مهرت به دل همسرت بیفته و ...

اخه چه دوس داشتنی که بخاد با هزار تا دعا بیوفته تو دلش.

زوری که نمیشه یکیو عاشق هودت کنی☹منکه بیخیالش شدم

مردی که دوست داشته باشه هیجوقت از دستت نمیده ب هرقیمتی. ولی مردی که دوست تداشته باشه هرچقد کوتاه بی ...

دقیقا

انشالله که مشکلتون حل میشه ولی خب مشخص تو ایران خانوما بیشتر آسیب میبینن.من تو یه پیج اینستا هستم خا ...

مرسی از حرفای قشنگتون

2706