2726

من دوره سیکلام ۳۳ ۳۴ ۳۵ روزس ۱۹بهمن پری شدم و ۲۴پاک شدم و اسفند باز ۲۳ لکه بینی داشتم تا ۲۷که خونریزی شرو شد و من ۳فروردین پاک شدم حساب کردم دوره ۳۵روزه میشه فیکس.کمر درد دارم عین کمر درد پریودی و نفخ هم کردم از تو گپ یه نفر با متخصص ک ایشونم دوره هاش۳۵روزه بوده پرسیده بودن دوره تخمک گذاری رو گفتن ۱۹سیکلت میشه تخمک گذاریت منم الان ۱۹سیکلم هستم چند دیقه پیش کیت استفاده کردم زیر یه دیقه دوتاخطش اینجوری شد بنظرتون ۳ ۴روز پشت سر هم نزدیکی داشته باشیم جواب میده برا بچه دار شدن؟

کافیست خدا بخواهد آنموقع است که غیر ممکن،ممکن میشود🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو این روزا شانس بارداری بیشتر هست اما به معنی این نیست که حتما باردار بشی . لزومی هم نداره که هر روز رابطه داشته باشی یک روز در میون کافیه چون کیفیت اسپرم هم مهم هست. 

تو این روزا شانس بارداری بیشتر هست اما به معنی این نیست که حتما باردار بشی . لزومی هم نداره که هر رو ...

تروخدا دعام کنید 😔😔

آره انگار ولی یادت باشه که این کیتا هم خطا داره 

میدونم چن روزه استفاده کردم خطش کم رنگ بود یا بعد ۱۰ ۱۵دیقه یکم پررنگ میشد ولی امروز زیر ی دیقه پررنگ شد کمر دردم دارم.و حالت تهوع.😐اما ترشح ندارم اصن 

میدونم چن روزه استفاده کردم خطش کم رنگ بود یا بعد ۱۰ ۱۵دیقه یکم پررنگ میشد ولی امروز زیر ی دیقه پررن ...

ترشخ بعد از تخمک گذاریه 

یعنی نمیشه بهش اعتماد کرد چون وقتی میاد که دیگه تموم شده

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ترشخ بعد از تخمک گذاریه  یعنی نمیشه بهش اعتماد کرد چون وقتی میاد که دیگه تموم شده

عه بعد از تخمک گذاریه؟من فک میکردم ترشح ک بیاد ینی اون روزش تخمک گذاری داری.