2726

چرا زنگ نمیزنی باهاش صحبت کنی،زندگی واقعی با فیلم هندی فرق میکنه اینجور مواقع باید منطقی برخورد کنی شاید مشکلی براش پیش اومده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چی کار کنم غرورم اجازه نمیده زنگ بزنم 

غرور چی،شما زن و شوهرید،زنگ بزن خیلی منطقی نه با ناز ووای ناراحت شدم و چرا جواب ندادی و گریه، ببین از الان منطقی برخورد کن مردها بخوای خیلی ناز و نوزکنی زده میشن جبهه میگیرن زنگ بزن بگو و بخند حالت چطوره کم پیدا شدی چیکار میکنی و از این حرفها،بعد اگه دیدی ناراحت بگو صدات مثل همیشه نیست چیزی شده عزیزم از چیزی ناراحتی بگو شاید بتونم کمکت کنم ،یه همچین جملاتی اصلا به پیام دیشب و جواب ندادن ایشون بعد از دیدن پیام اشاره نکن 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
نمیدونم چی کار کنم غرورم اجازه نمیده زنگ بزنم 

اگرم فکر میکنی از اوناست که با چند روز دوری درسته میشه زندگیت رو کن اصلا بهش فکر نکن تا زنگ بزنه بالاخره خودت تو این مدت اخلاقهاش دستت اومده ،ولی نشین گریه کن و فکرت رو مشغول کن