2726
عنوان

روبیکا اینترنت مصرف میکنه؟

4892 بازدید | 14 پست

چون من تازه بسته خریدم ۸ام یه انمیشین نگاه کردم بعد تو روبینو چند تا فیلم دیدم دیدم دو گیگ مصرف شده رایگان فقط مال فیلم ها هست؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هورت میکشه از اینستا بدتره

واقعا کلیپ هاش یا فیلم ها؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

دوستم میگفت اگه پنج گیگ داشته باشی زود تمومش میکنه

میگفت باید مثلا ۵۰ مگ داشته باشی تا نتتو نخوره

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
واقعا کلیپ هاش یا فیلم ها؟

هر دو

مخصوصا کلیپ هاش

من خیلی وقته دیگه فیلم نگه نمیکنم

ولی کلا روبیکا منصرف اینترتش خیلی خیلی بالاس برای من

تو ۵دقیقه قشنگ۲۰۰تا۳۰۰مگ مصرف میکنه تو روبیکا

البته خاهرم رایگان مصرف میکنه

نمیدونم چرا🤔

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
با بسته کم امتحان کن 

آره چون چهار گیگ داشتم الان دو گیگ مونده😓

هر دو مخصوصا کلیپ هاش من خیلی وقته دیگه فیلم نگه نمیکنم ولی کلا روبیکا منصرف اینترتش خیلی خیلی با ...

پس چیکار میکنی توش😂

گاهی کلیپ میدیدم ک دیدم مصرفش بالاس بیخیال شدم الان فقط بخاطر خاهرم چون نت روبیکاش رایگانه باهاش چت ...

ازش بپرس چجوری حتما چون از کد دانلودش کرده من از فروشگاه پلی دانلودش کردم

وقتی نت دارم نتم رو مصرف میکنه اما وقتی هم نت و هم شارژم تموم میشه میرم روبیکا فیلماش رو میاره بدون شارژ. بخاطر همین هروقت نت نداشته باشم میرم روبیکا

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

کلا فیلیمو یا روبیکا همشون اینترنتو زیاد مصرف میکننیه فیلم یه ساعته تو فیلیمو بخوای با اشتراکش نگاه کنی ۱ گیگ مصرف میکنه فقط برا فیلمهای خیلی جدید ارزش داره مثلا من که با بچه ها نمیتونم برم سینما زدیم تو تلویزیون مطربو نگاه کردیم ارزش داشت ولی برا فیلمهای قدیمی تر فقط بهتره دان کنی خیلی مصرفش کمتره

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706