2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس میشه بگی بغیر از سنتون چه دلیل منطقی ای برای ازدواج باهاش داشتید؟؟؟؟؟؟ 

هیچی، تازه من خودم ظریفم، ایشون درشت و هیکلی ، مثلا لباس ۴ ایکس و پنج ایکس میپوشه

هر چی بیشتر در موردش میگی بیشتر مطمئن  میشم که اشتباه کردی‌

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
نه اتفاقا پولدار نیست، تازه وام منم گرفته، البته قسطاشو خودش میده

واااای من دیگه رد دادم 😑😑😑😑

دو روز دیگه حقوقتم تقدیمش میکنی

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
والا قدرشناس نیست ، 

عزیزم قدرشناس معلومه نیس وقتی یه دختر شاغل میخواد زن سومش بشه!!!!  فکر میکنه خیلی شاخه ببخشید. عزیزم خودتو دست کم نگیر . این آقا اگه میگی اخلاقشم تنده قطعا باشمام خوب تا نمیکنه. تورو خدا یکم بیشتر فکر کن

عزیزم اگه ایراد از زن بود ازدواج پنجم هم بود ایرادی نداشت اما در صورتی که شوهره استارتر اخلاقش بده ا ...

من خودم با این جور ازدواج ها کنار نمیام  خودش باید تصمیم رو بگیر ه .وهدفی هم ندارم کسی رو محکوم کنم 

واااای من دیگه رد دادم 😑😑😑😑 دو روز دیگه حقوقتم تقدیمش میکنی

شاید همین الان داده   

ولت خونسردی استارتر بیشتر منو آزار میده

حس میکنم دروغ میگه

وگرنه انقدر با آرامش بدیهاشو نمیشمرد و باهاشون اکی نبود

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

عزیزم از من به تو نصیحت

فردای روز عروسی پشیمونی  به غلط کردن میفتی اما نمیتونی کاری بکنی بلکه باید پیر بشی باهاش

مطمئن باش کسی که دو نفر نتونستن به هر علتی باهاش زندگی کنن بدرد نمیخوره.تو اصلااااا سنت زیاد نیست واقعا حیف میشی اینکارو نکن با خودت.

مجردی به خودت برس وزنتو ایدال کن پولاتو صرف قیافه و تیپت کن . خوب بخور خوب بپوش خوب بگرد مطمین باش از این بهتر گیرت میاد.

بهت امضا میدم پشیمون میشی

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
من خودم با این جور ازدواج ها کنار نمیام  خودش باید تصمیم رو بگیر ه .وهدفی هم ندارم کسی رو محکوم ...

شما عاقلی عزیزم

هیچی، تازه من خودم ظریفم، ایشون درشت و هیکلی ، مثلا لباس ۴ ایکس و پنج ایکس میپوشه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

شاید همین الان داده     ولت خونسردی استارتر بیشتر منو آزار میده حس میکنم دروغ میگه وگر ...

دلیلی نداره من دروغ بگم عزیزم، اینقد بدی داره اگه بخام بگم خیلی زیاده، ولی دیگه کنار اومدم، کلا افسرده شدم بخاطر رفتاراش

واقعا جدی نمیگی که؟؟؟

حس میکنم سنتون انقدری نیس که گفتید ....

چون این رفتارتون مث این دختر بچه هاس که تا یکی قربون صدقه اشون میره ..اوکی و بهش میدن

خدا کنه اشتباه نکرده باشی عزیزم

شاید همین الان داده     ولت خونسردی استارتر بیشتر منو آزار میده حس میکنم دروغ میگه وگر ...

اره بعید نیس، راس میگی هیچ زنی نمیتونه انقدر خونسرد باشه ما رو سره کار گذاشته

2706