2737
2734
عنوان

معجزه سدر برای رفع جوش

3340 بازدید | 21 پست

من بخاطر گرمی و کبد چرب تنم پرجوش شد

شوهرمم بخاطر اپیلاسیون

دیروز سدر زدیم خیلی تاثیر داشت

دوسه بار دیگه هم میخایم استفاده کنیم

گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره😁

عاشقتم نیلی جون شادیمو بهت مدیونم💖

جدی میگی من روغن زیتون ستفاده میکنم 

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 
جدی میگی من روغن زیتون ستفاده میکنم 

یبار سدر بخر بزن فوق العادس

۲۵۰۰ تومن قیمتشه

اول برو حموم تنت خیس شه بعد سدر بزن ۲۰ دقه صبر کن بعد بشور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من زدم واسم تاثیر نداشت با ماست زدی دیگه؟

نه خالی استفادع کردم

جوش بدن من لحظه ایه اخه

هروقت گرمی بخورم یا غذای چرب اینطوری میشم

یبار سدر بخر بزن فوق العادس ۲۵۰۰ تومن قیمتشه اول برو حموم تنت خیس شه بعد سدر بزن ۲۰ دقه صبر کن بعد ...

امتحان میکنم

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 
2738
سدر چطوری خالی استفاده کردی مثه پودر سبزه 

اول تنم رو خیس کردم بعد زدم به تنم ۲۰ دقه بعد هم شستم

اره سبز هست یکم‌با اب قاطی میکنم که بتونه بچسبه به بدن

2706