2733
2734
عنوان

مازندران و رامسر💙💜

167 بازدید | 14 پست

سلام

کیا  رامسر زندگی میکنن؟کیا تا حالا رامسر رفتن ؟جای خوبیه واسه زندگی؟من شنیدم بهش میگن عروس شهر های ایران😍عکساشو فقط تو نت دیدم اگه اطلاعاتی راجب این شهر دارین بگین لطفا ممنونم💙💜🥰

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜

خيلي زيااااااد مسافرت رفتم

واسه تفريح خوبه بدك نيست

اما زندگي رو خب نميدونم

منم مازندران زندگي ميكتم و از تهران جنع كردم اومدم اينجا

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای واقهاااااااا شهر قشنگیه امسال ک نشد بریم ولی ما هرسال میریم رامسر و لاهیجان چون واقعا قشنگه

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2728

من یک خاطره خیلی بد از رامسر دارم یک ویلای خیلی خیلی شیک کرایه کرده بودیم واسه دو شب شب اول از پشه کوره نیشاش نابود شدیم تا صبح جون کندیم شب دوم فرارکردیم یعنی انقدر پشه کوره یک جا تو عمرم ندیده بودم 

[QUOTE=130639107]مازندرانیم ولی رامسر زندگی نمیکنم واقعا قشنگه ولی خیلی گرم 

شما میدونی دانشگاه رامسر پرستاریش دولتی هست یا نه؟

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜
2738
برای تفریح خوبه برای زندگی نه زمستونا ساعت هفت انگار شهرمرده هاست فقط تابستوناش خوبه

شما رامسر زندگی میکنی؟

اخه من برای دانشگاه گفتم برم یه شهری که دریا داشته باشه دوست دارم هر روز کنار دریا قدم بزنم😍

خيلي زيااااااد مسافرت رفتم واسه تفريح خوبه بدك نيست اما زندگي رو خب نميدونم منم مازندران زندگي مي ...

خود شهر مازندران چطوره؟دریا داره داخل شهر؟اخه مثلا گیلان خودش دریا نداره باید بری انزلی

شمالی هستم ولی رامسر زندگی نمی کنم. رفت وامدم ولی زیاده. ببین عزیزم اون چیزی که تو رویا های ماهست یا تو فیلمها با واقعیت فرق می کنه. تو انتخاب شهر به امکاناتش هم توجه کن. تفریح دوسه روزه نیست که میخوای چند سال زندگی کنی تو اون شهر. شهرای شمالی همه قشنگ هستند ولی از نظر امکانات همشون مرکز استان جمع شدن. از نظر شخصی هم بنظرم شهری خوبه که امکاناتش خوب باشه و تا دوازده شب سرزنده باشه نه اینکه نه شب مجبور باشی چیزی بخری همه ببندن یا تاریک باشه البته شش ماه دوم منظورمه

شمالی هستم ولی رامسر زندگی نمی کنم. رفت وامدم ولی زیاده. ببین عزیزم اون چیزی که تو رویا های ماهست یا ...

اخه من به عنوان دانشجو فقط میخام برم یه شهر خوش آب و هوا که دریا داشته باشه نمیدونم کدوم شهر شمالی واقعا خوبه دریا برام خیلی مهمه 😃خیلی گیلان شنیدم دریا نداره داخل شهر باید بدی انزلی مازندران چطوره؟

خود شهر مازندران چطوره؟دریا داره داخل شهر؟اخه مثلا گیلان خودش دریا نداره باید بری انزلی

گلم مازندران یه استانه

گیلان و گلستانم همینطور

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

👑👑سلام سلام خوبی؟

یه کانال زدم مخصوص خانومای خوشکل

اسمم ایراندخته خیلی خیلی خوشحال میشم بیای کانالم و کلی ترفندای جینگول مینگول سازی یاد بگیری💄 ودر روزای آینده کلی ماسک و کرم ک خودم استفاده کردمو و راضی بودمو بتون معرفی میکنم 💄پس منو حمایت کنین ک باهم بترکونیم 💍👑

@irandokhtam

2706