2726

خیلی راهکار داره ولی من رفتم دکتر بهم قرص داد خیلی کم مصرف کردم چون بچم کوچیکه باید بهش برسم خواب آور بپد پلی همپن مدت کم هم تاثیر داشت

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو چه موضوعاتی وسواس فکری داری؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
میشه بگین چه چیزایی فکرتو درگیر میکنه؟

همه چیز زودرنج شدم خیلی اگه توخیابونم یکی بم نگاه کرد تایکماه میگم چرانگام کرد چون زشتم؟ شایدخیلی جلف بودم؟ نکنه به چشم ی زن بد نگام کرده! حالا تودلش چی گفتع؟ چه برسه به اینکه یکی بخادم باهام حرف بزنه ازجمع فرارمیکنم ک باکسی حرف نزنم دورازچشم همه باشم 

عزیزم شما سودا بە بدنتون غلبە كردە برای همین وسواس دارین ،دنبال داروی شیمیایی هم نرین شما باید تغذیتون همیشە گرم و تر باشە و حتما خودتون رو زود درمان كنین ك بدتر نشین ،حجامت و طب سوزنی هم براتون خیلی خوبە

همه چیز زودرنج شدم خیلی اگه توخیابونم یکی بم نگاه کرد تایکماه میگم چرانگام کرد چون زشتم؟ شایدخیلی جل ...

به نظرم این بیشتر به اعتماد به نفس شما ربط داره نه وسواس،وسواس فکری خیلی ناراحت کننده است،مثلا بری بیرون بگی من درو قفل کردم یانه یا گازو بستم ،هی اذیت بشی برگردی نگاه کنی دوباره همین افکار بیاد سراغت،یا تو فکرت بگی چند ماه پیش فلانی چرا این حرفو بهم زد ونتونی خودتو اروم کنی وچندین ماه یا سال فکرتو مشغول کنی

عزیز ،شما احتمالا دچار غلبه ی سودا شدین.

باید مواد غذایی سودا زا و هر رفتاری که باعث افزایش سودا میشه رو ترک کنی .و از طرفی کارها و مواد غذایی که برای رفع این موضوع خوبه رو استفاده کنی.

دوم اینکه ،شما بایستی از لحاظ روحی روی خودتون کار کنید.پیشنهاد بنده اینه که ،وارد کانال استادم بشید و،موضوعاتِ استغفار و آرامش ایشون رو گوش بدید.

خیییییلی کمکتون میکنه،ان شاءالله.

آدرس کانالشون تو امضاء هست. یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
نمیخام برم دکتر😔

این ذهنیت اشتباهه حتی من میترسیدم قرصارو مصرف کنم دکترم بهم کفت ببین اکه مشکل کمردرد پادرد هرچی داشتی میرفتی دکتر قرصشو میخوردی اینم یه مشکله که باید قرصشو بخوری همه ی داروهای دنیا یه سری عوارض دارن که فایدشون بیشتر از عوارضشونه من اکه میتونستم هنوزم میخوردم واقعا شرایطشو ندارم حالم خیلی بهتر بود

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

منم دارم اما نسبت به بیماری بخصوص سرطان

مثلا اقدام داشتم عفونت شدید گرفتم زخم شد باخودم میگم حتتتتتما سرطان رحم دارم ....تاتماااام ازمایشات ندم ازذهنم نمیره بیرون ...این دوهفته هم تعطیل بود مطب ها ..من موندمو ذهنم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706