2726
عنوان

نظربدین

108 بازدید | 5 پست

دوستان من ۳۲ سالمه وبچه اول سقط داشتم الان بعددوماه ازاون سقط دوباره حامله ام دوماهه.بچه امم تاالان مشکلی نداره.

ازطرفی من شاغلم وکارمم دوست دارم ودرامدم خوبه.نمیدونم باتوجه به متن ک بعدازسقط اول زکدحامله شدم وموضوع سن.ایا کارم روادامه بدم یااستراحت کنم تابچه بدنیابیاد.چون یک حاملگی ناموفق داشتم خودم خیلی استرس دارم ک خدای نکرده اینم تونجوری بشه

تعداد رای : 13
نظرسنجی
باشرایط حاملگی سرکارهموبرم
5
38%
سرکارنرم وفقط بفکربچه باشم چون بچه خیلی مهمترازکاره
8
61%

جدا از مهمیه بچه تو این کرونا سرکار رفتن برای شما خیلی بده مخصوصا که باردارید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باید ببینی برای خودت چقدر مهمه، میزان اهمیت هر چیزی برای آدمای مختلف فرق می‌کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728