2733
2739

قبلا عینکم برا مطالعه بود ولی الان بدون عینک فاصله دور رو ک کلا وفاصله نزدیک رو سخت میبینم دکتر هم رفتم گف یکم درصدشون زیاد شده ن خیلی ولی خودم دارم اذیت میشم اصلا دوس ندارم همیشه عینک بزنم شوهرمم هم دوس نداره بیاین بگین برا تقویت چشام چی کار کنم 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

از گوشی فاصله بگیر... کمتر تو فضای مجازی بگردی خوب میشه. قرآن هم زیاد بخون نور چشمت رو زیاد میکنه. من امتحان کردم خوب بوده

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
از گوشی فاصله بگیر... کمتر تو فضای مجازی بگردی خوب میشه

اره اینم هس ولی منظورم قرص یا روش طب سنتی

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره اینم هس ولی منظورم قرص یا روش طب سنتی

ادامش نوشتم قرآن بخون و زیاد نگاه کن

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام

من خودمم چشمام خیلی ضعیفه درکت میکنم سخته واقعا😔😔

کلا نمیتونم عینک بزنم الان چندساله لنز میزارم خیلی راحتم 

چندتا رنگ مختلف لنز طبی بگیر یا میخوای اگه دوست نداری کسی بفهمه لنز تو چشماته، لنز بی رنگ بگیر 

وقتی ام تو خونه ای یا حال و حوصله لنزو نداری عینک بزن 

من که اینکارو میکنم همیشه 😂

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
لنز بزار  یا عمل ccL باید انجام بدی تا بدتر نشه البته اگه قوز قرنیه باشه استیکمات نباشه میتونی ...

چی هستن اینا میشه بیشتر توضیح بدی اگه هزینه هاشم میدونی بگو لطفا

2738
لنز بزار  یا عمل ccL باید انجام بدی تا بدتر نشه البته اگه قوز قرنیه باشه استیکمات نباشه میتونی ...

میشه بیشتر توضیح بدی من آخراش که نرم وزیرپوستی بود رو متوجه نشدم

میشه بگی کم ضررترین وبدون بازگشت کدومشونه؟

کاربری برای دونفر می باشد😌

راستی من یکی از عمه هام چشماش خیلی خیلی ضعیف بود بعد رفت دکتر و عمل کرد فکر کنم از این عملا بود که لنز میزارن تو چشم ولی خیلی خوب شد و دیگه مشکل نداشت چشماش

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
من خودمم چشمام خیلی ضعیفه درکت میکنم سخته واقعا😔😔 کلا نمیتونم عینک بزنم الان چندساله لنز میزارم خ ...

هزینه لنز چنده؟از کجا بگیرم واینکه عارضه نداره والا تو مجالس سختمه اگه بشه عالی میشه

سلام عزیزم سرمه ی اثمد عالیه از طب اسلامی بخر تو نت هم سرچ کنی میاره 

من دیدم بعضیا استفاده کردن کلا عینکو گذاشتن کنار 

یه سرمه ی دیگه هم هست کنارش استفاده کنی اسمشو یادم نیس بری دنبالش خودت پیدا می‌کنی که ۱۵ روز هر شب اثمد بزنی یه شب از اون یکی همین روش رو یه مدت ادامه بدی کامل نتیجه میگیری

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
هزینه لنز چنده؟از کجا بگیرم واینکه عارضه نداره والا تو مجالس سختمه اگه بشه عالی میشه

حتما باید از جای مطمئن بگیری ولی به همه اعتماد نکن 

من چندماه پیش دوباره رفتم دکتر واسه چک کردن نمره چشمام بعد قرار شد از همون کلینیک لنز بگیرم 

ارزون ترین لنزشون 250 بود!!! 

منم خیلی وقت بود لنز نگرفته بودم گفتم لابد گرون شده خریدم اومدم خونه ،تو اینستا یه پیج داشتم لنزهای خیلی قشنگی میزاشت رفتم چک کردم دیدم یه لنز خیلی خوشگل و ناز که جایی پیدا نمیشد تو این پیج قیمت طبیش 140 بود

خلاصه خیلی وقته دیگه از این پیج خرید میکنم همه لنزاش مارک و قشنگه😍

منم همینطورم خونه مادر شوهرم میخواستم ظرف بشوزم گفتم این ظرفا کثیفه؟چشمام نمیبینه ظرفا در حد یه متر دور بود البته داخلشون چیز هم گذاشته بود بی تاثیر نبود یهو با تعجب گفت یعنی اینقدر چشمات ضعیفه؟ وای اینقدر بدم اومد از خودم که چرا گفتم نمیبینم. باید مثل فضولا خودم زیر و رو کنم بردارم ببینم تا کسی اینطوری متعجب نشه. هرچی میکشم از خجالت بیش از حده که حتی به خودم اجازه نمیدونم توی اشپزخونوشن بجز پای سینک ظرفشویی جای دیکه رو حتی نگاه کنم. شماره چشم من ۱و نیم هست ولی نمیدونم چرا نزدیک رو هم سخت میبینم. 

@clinic.almas

این آیدی پیجشونه👆

خواستی یه سر بزن عزیزم

ایشالله چشمات هر روز نمره اش بیاد پایین تر که دیگه نیازی به لنز و عینک نباشه😉❤

2706