2737
2734

سلام عزیزم منم وقتی بارداربودم ازماه اول تا۵ ماهگی پروژسترون میذاشتم سعی کن شیاف ازیخچال قبل استفاده دربیارب واخرشب بزارتاصبح بخواب

حالاکه اومدی امضاموبخونی یه صلوات برای ظهوراقابفرست.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تاصب باشه اثرشومیده دفعش اشکال نداره...کلابارداری دوقلوسختیاش زیاده زیاااد

حالاکه اومدی امضاموبخونی یه صلوات برای ظهوراقابفرست.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
2731
اره واقعا خیییلی سخته این روزا خون دماغ شدم از کرونا میترسم برم پیش دکترم

شماره دکتروداشته باش .نگران نباش چیزی نیس.ولی کوچکترین چیزوبادکترمشورت کن.ک خیالت راحت باشه

2738

من که بارداری وحشتناکی داشتم.۳۰کیلواضافه وزن ورم دست وپا فشارخون بالا قندبالا و.‌‌‌‌.....انشالله بسلامتی زایمان کنی دوقلوهای من ۲.۵سال اند

اره واقعا خیییلی سخته این روزا خون دماغ شدم از کرونا میترسم برم پیش دکترم

طبیعیه عزیزم در بار داری

من خودم گلاب ب روت  بالا ک می آوردم توش خون بود رفتم دکتر دکترم گفت تو بارداری طبیعیه میگفت من باردار داشتم چشاش کاسه خون میشده این ک چیزی نیس

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
2706