2726
عنوان

دارم دیونه میشم...میایم اینجا دیگه نمیریم!

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 35 پست
تو اکثر موارد

کاش مثلا با دلیل بتونی متقاعدش کنی.ببین عزیزم منم اگه کوتاه بیام شوهرم میخواد بمونه خونه مامانش.مثلا وقتی داریم میایم از نگاهش میخونم نمیخواد بیاد خونه ولی خب منم اونجا خسته میشم،برادر شوهر مجرد دارم همش چادر سرمه.اذیت میشم دخترم اذیت میکنه،منم اینارو برای شوهرم توضیح میدم اونم قبول میکنه.شاید شما هم از این طریق بتونی متقاعدش کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همینطوری ادامه بدی دیگه نمیتونی جلوی دخترت دربیای  بامادررشوهرت حرف بزن قانعش کن  واقعا ...

والا من حس میکنم همچین بدش نمیاد بینمون جنگ درست کنه.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
وای منمباردارم ولی از این قضیه خیلی میترسم اخه پدرشوهر و مادر شوهرم نسبت به بچه خواهر شوهرم همینطور ...

از اول کوتاه نیا وگرنه تا آخرش نمیتونی حرف خودتو به کرسی بشونی.

بزرگترین اشتباهتون این بود که اصلا از خونه رفتید بیرون !!!!!!

نمیدونم ما اسکولیم پس تو خونه موندیم نه خو نه خو اهر نه خونه مامان بزرگ نمی ریم مامان بزرگ من چندتا پلاک فاصله داره ترفتم

فقط لطف خدا
منم میگم ولی ظوهرم به حرف مامانشه...بخدا خسته شدم... اصلا با وعده بستنی و اینها گول نمیخوره...

شما بایدفقط باشوهرت هماهنگ باشی که وقتی میگی بریم اونم تاییدکنه دخترتون بیاد..تنها نری خونتون ک زشته..شوهرتو بازبون راه ببرو بگو از الان با من هماهنگ باش ک بچت پررو نشه

شما بایدفقط باشوهرت هماهنگ باشی که وقتی میگی بریم اونم تاییدکنه دخترتون بیاد..تنها نری خونتون ک زشته ...

اگه هماهنگ بودم ک تاپیک نمیزدم! به حرفم نیس

اگه هماهنگ بودم ک تاپیک نمیزدم! به حرفم نیس

ب مادرشوهرت بگو وقتی میخوایم بریم حرفی نزنید ک دخترم سواستفاده کنه و ازونطرف باشوهرم ب مشکل بخوریم..اینطوری با خوشحالی میایم و میریم و دلخوری پیش نمیاد

نمیدونم ما اسکولیم پس تو خونه موندیم نه خو نه خو اهر نه خونه مامان بزرگ نمی ریم مامان بزرگ من چندتا ...

ما داریم بهترین کار رو میکنیم ، من خودم چند روز دیگه اعزارم میشم برای ستاد مبارزه با کرونا و کسایی که میرن بیرون اینو بدونن که آه یه عالمه پزشک پشت سرشون هست 

یه دانشجوی پزشکی ساده
2706