2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سیر داری شما؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

سبزی تو تر کن توی اب سیر توش رنده کن بادقیشم که بلدی یا بگم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اره سیر و تخم مرغ دارم. سبزی خشکم سبزی آش دارم و شوید خشک و جعفری خشک

نه همون سبزی اشت کافیه

ابتدا سبزی کوکو را به مدت ۳۰ الی ۴۰ دقیقه در ظرفی پر از آپ بریزید تا خیس بخورد. بعد از خیس خوردن سبزی آن را در آبکش بریزید تا آب اضافی آن گرفته شود.سپس در یک ظرف کوچک تخم مرغ ها را شکسته و پس از اطمینان از سالم بودن آن‌ها در یک ظرف بزرگ، سبزی کوکو  و تخم مرغ‌ها را به خوبی مخلوط نمایید تا خوب پف کند.

سپس ادویه و سیر رنده شده را به طور کامل به مواد اضافه کنید.

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2706