2726
عنوان

چی برای باز شدن مجاری شیر مادر خوبه

549 بازدید | 64 پست

سلام برای باز شدن مجاری شیر  و افزایش شیر دهی خوبه .تو رو خدا ‌کمک

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

رازیانه

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 

قطره شیرافزا رو میذونم مجاری رو بیشتر میکنه

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رازیانه

داره ولی فکر می کنم اثر نداره.

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
2728

فراوون مایعات بخور.

برو داروخانه بگو قطره شیر افزا بده.بخور.

آب هویج.جو.شیرین گندمک زیاد بخور.

زیر آب گرم سینه رو ماساژ بده.

تند و تند به بچه شیر بده.

استرس و اضطراب کلا دور کن از خودت.

انشاءالله شیر دهی موفق و خوبی داشته باشی

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره...😍

شیر و لبنیات

سیب زمینی پخته(آبگوشت و کتلت و غذاهای سیب زمینی دار)

کله پاچه و سیرابی

انگور

مایعات

اینا شیر رو زیاد میکنه

ولی واقعا سوال منم هست چجوری میشه مجاری رو بیشتر کرد به جز قطره شیرافزا

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

اصلا اصلا قطره شیرافزانگیر الکیه فقط تندتند شیرخودتو به بچه بده و این ک اول شیر خودتو خالی کن روزی دوبار اینا هرچی بیشتر بچه شیر بخوره  شیرت بیشترمیشه 

تو اَمن تَرین بُرجِ مُراقِبَتِ مَنی.جانان😘🤗
دلستر آبگوشت آبمیوه طبیعی رازیانه بستنی  ازهمه بیشتر دلستر رو بهت پیشنهادمیکنم عااالیه

دلستر چاق نمیکنه؟

استراحت مادر ابگوشت اب هویج گوشت کبابی . اگه بچت دختره عرق رازیانه میتونی روزی ی استکان بخوری ولی برای مادرپسر نصف استکان بیشتر نخوره بهتره قطره شیرافزا 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
دلستر چاق نمیکنه؟

نه بابا من الان یک سال وهفت ماهه به خاطر پسرم‌هنوز میخورم وزنم همون۵۸مونده کلا وقتی بچه شیرمیدی  لاغرترمیشی

تو اَمن تَرین بُرجِ مُراقِبَتِ مَنی.جانان😘🤗
شیر و لبنیات سیب زمینی پخته(آبگوشت و کتلت و غذاهای سیب زمینی دار) کله پاچه و سیرابی انگور مایعات ...

خواب واستزاحت 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706