2737
2734
عنوان

بچه ها پسرم ابرومو برده این وقت شب

1094 بازدید | 51 پست

خونه باغ پدرشوهرمیم اونا اونیکی اتاق خوابیدن ما اینیکی نصف شب شوهرم پاشد اب بخوره چراغو روشن کرد پسرمم بیدار شده پونزده ماهشه تا من رفتم دسشویی رفته ب مادربزرگ شوهرم دست زده از زوی پتو زدتش داد و بیداد کرده تو این فاصله همه رو بیدار کرده الانم اوردمش اتاق حمله کرده ب در اتاق ک چرا بستیش نمیدونم چش شده این

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پونزده ماهگی بچه دقبقا وقت اینجور کارهاشه

با مهربونی حواسش رو پرت کن و بعد بخوابونش

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
ینی سردرد گرفتم شوهرمم عین خیالش نیس خوابه

کار خوبو شوهرت میکنه

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2738
راه حلی واسه دل دردای بچه های زیر ۶ماه نداری

گرایپ میکسچر و بعد اونم ب خیلی از مادرای نی نی سایت گفتم دل درد شدید بچه من با پدی لاکت هر شش ساعت پنج قطره دادم در عرض هشت نه روز بچم دیگه دل درد یادشم رف لوبیای خالیم میخوردم دل درد نداشت شش ساعت پنج قطره دقیق سر وقت 

پونزده ماهگی بچه دقبقا وقت اینجور کارهاشه با مهربونی حواسش رو پرت کن و بعد بخوابونش

مگه میتونم‌نصف شبی دعواش کنم اونم پدر شوهرم رو این حساسه جراتشو ندارم کلا کم دعواش میکنم الان دراز کشیده سقفو‌نگا میکنه

گرایپ میکسچر و بعد اونم ب خیلی از مادرای نی نی سایت گفتم دل درد شدید بچه من با پدی لاکت هر شش ساعت پ ...

گرمیچر میدم فایده نداره

واقعا جدی میگی؟؟حتما امتحان میکنم خداخیرت بده

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

بدخواب شده باهاش بساز

بچست دیگ

منم الان نی نیمو چقد بغل کردم تا خوابید سه ماه و نیمشه بخاطر دل درد بیدار شد

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706