2726
واقعاااا  دوقلو شدن عوارض داره ریسکش خیلی زیاده زیر ۲۰هفته خطر سقط  بالای ۲۰هفته زایمان ز ...

باید امپول hcgبزنی یا فقط قرص کافیه

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاااا  دوقلو شدن عوارض داره ریسکش خیلی زیاده زیر ۲۰هفته خطر سقط  بالای ۲۰هفته زایمان ز ...

اره دکتر هم بهم گفت اگه طبیعی حامله میشی و مشکلی نداری اصلا قرصی سرخود استفاده نکن.

بعد من خودم چون دوقلو هستم با داداشم و کلا هم از طرف خونواده پدریم سابقه دوقلویی زیاد داریم مثلا عموهام دوقلو دارن عموهای بابام. تو فامیل دوقلو خیلی داریم از طرف خانواده شوهرمم خواهرش دوقلو داره منم همش امیدوارم الان دوقلو داشته باشم🥰

2728
من فقط ۵ شب قرص خوردم

منم علایم تنبلیو دارم یه سالم هس اقدامم و خبری نیس خواستم بزم دکتر که اوضاع اینجوره امروزم روز اول پریودیمه نمیدونم منم لتروزن بخورم یانه

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم
اره دکتر هم بهم گفت اگه طبیعی حامله میشی و مشکلی نداری اصلا قرصی سرخود استفاده نکن. بعد من خودم چون ...

دوقلوییی به خانواده مادر ارثی میره  مثلا خاله  مادر بزرگ خواهر یا مادر

منم علایم تنبلیو دارم یه سالم هس اقدامم و خبری نیس خواستم بزم دکتر که اوضاع اینجوره امروزم روز اول پ ...

بخور  صددرصد دوقلو نمیکنه  تخمک هات رو بیشتر میکنه سری بارور بشن حالا شانسیه دوقلویی

دوقلوییی به خانواده مادر ارثی میره  مثلا خاله  مادر بزرگ خواهر یا مادر

از طرف مادریمم اره ارث دوقلوی داریم دیگه مامانمم که خودش دوقلو اورده من خودم با داداشم دوقلوییم.قربونش برم من بچه دومم باردارم اون هنوز مجرد میگرده میگه من بچم😘😂😂

2706