2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرامگه خدای نکرده مشکلی داشتی؟

یبار درد زیر شکم داشتم یبار سونو کردن از بارداری چیزی ندیدن یبار هفته ۶ دیدن دوقلو هست و یکیش ضربان نداره  یکیش هفته ۸ برای ضربان  قل دوم رفتم یبارم ان اتی رفتم  هفته ۱۷ باز درد داشتم  هفته ۲۲ میشه فردا باید برم که نمیرم ۱۶فروردین میرم

2731
یاعلی برای چی نمیری؟ سلامتی بچت برات مهم نیست؟ ما تو این کرونا باید بریم  غربالگری دوم   ...

نه عزیزم بیخیال نیستم اتفاقا خیلی نگرانم و استرس دارم انشالله که بچم سالم باشه.اخه من ۷.۸ هفته اینا بودم ویارمم وحشتناک بده همش استفراغ حالت تعوع اینا.تا اومدم برم سنو قضیه این کرونای لعنتی دراومد.نشد که برم منم باید برم شهرک دیکه سنو شهرخودمون سنو نیست.اونجا هم چند کرونای مثبت شده بود کلا وحشت داشتیم تا اینکه گفتم ۱۲ هفته میرم ان تی از شانس بد که ۱۲ هفته میخاستم برم همه جارو بستن راه ها همه بسته هس چن بار رفتم که برم راهم ندادن برگشتم.هیچی فعلا همینجور موندم انشالله خدا خودش کمکم کنه بچم سالم باشه خیلی نگرانم😔

نه عزیزم بیخیال نیستم اتفاقا خیلی نگرانم و استرس دارم انشالله که بچم سالم باشه.اخه من ۷.۸ هفته اینا ...

نگران نباش یدفه میری کلی حال میکنی از خبرهایی که از دکترت میشنوی

من به زودی مامان میشم 💖💖💖
2738
نه عزیزم بیخیال نیستم اتفاقا خیلی نگرانم و استرس دارم انشالله که بچم سالم باشه.اخه من ۷.۸ هفته اینا ...

چه گیری کردی 

من یبار ۱۲ اسفند  رفتم کرونا بود  بازم باید برم

کدوم شهری؟

این لتروزون رو میشه سرخود خورد یا باید دکتر بده

من قبل بارداریم به دکتر گفتم بخورم برا دوقلو باردار بشم.بهم گفت مگه مشکلی داری حامله نمیشی گفتم ن مشکلی ندارم بچم اولمم زود حامله شدم.گفت پس نخور میتونه خیلی ضررا داشته باشه حتی حاملگی هم میتونه برات ریسک داشته باشه.گفت ما برای کسای که مشکل دارن تجویز میکنیم برو اقدام کن تا ۶ماه اگه حامله نشدی اون موقع بهت قرص میدم

من قبل بارداریم به دکتر گفتم بخورم برا دوقلو باردار بشم.بهم گفت مگه مشکلی داری حامله نمیشی گفتم ن مش ...

واقعاااا  دوقلو شدن عوارض داره ریسکش خیلی زیاده

زیر ۲۰هفته خطر سقط  بالای ۲۰هفته زایمان زودس

کلااااا دوقلویی سخته

چه گیری کردی   من یبار ۱۲ اسفند  رفتم کرونا بود  بازم باید برم  کدوم شهری ...

اره بخداهمش استرس.نگرانم.بخاطد همین سنو نرفتم الان ۳ ماهمه حتی به کسیم نگفتم حاملم خونواده خودمم نمیدونن مامانم خواهرم هیچکدوم.۱۲ هفته هم ک اومدم برم ان تی ک کلا راه نمیدن ماشینا رو رد بشه.ما طرف شیراز

2706