2737
2734
عنوان

29 سالمه اما هنوز مجردم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4080 بازدید | 135 پست
اتفاقا اصلا ادم گوشه گیری نیستم تا دلت بخواد همه میرم و میام اما انگار زمانه عوض شده هر دختر و پسری ...

کی گفته الان سنتی کسی ازدواج نمی کنه ؟

ما الان قم هستیم حداقل 70 درصد سنتی ازدواج میکنن

واسه داییم داریم دنبال دختر میگردیم همین الان 

یکی از عزیزترین افراد زندگیم هم ۲۹ سالشه و مجرد خونوادش مداوم بهش میگن که کاش زودشوهر کنی بری. دلش ش ...

ممنونم عزیزم...امیدوارم که بخت ایشون هم هر چه سریعتر باز بشه...تنها موندن واقعا از یه سنی به بعد آزار دهنده اس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته الان سنتی کسی ازدواج نمی کنه ؟ ما الان قم هستیم حداقل 70 درصد سنتی ازدواج میکنن واسه داییم ...

شهرستانا بله اما تهران اینطور نیست کلا اوضاعش فرق داره متاسفانه

2731
ممنونم عزیزم...امیدوارم که بخت ایشون هم هر چه سریعتر باز بشه...تنها موندن واقعا از یه سنی به بعد آزا ...

آره واقعا، شاید به رو خودشون نیارن ولی سخته.. همین الان میرم واست آیته الکرسی میخونم عزیزم 

سایت همسر یابی اشتباه محضه. ...

خب چه اشکالی داره من استاد کلاس زبانم 33 سالشه با من ازدواج کرد کلا با ازدواج منم موافق نبود😂😂 

درس خوند و کار کرد و گشت و گذار و سفر و هرچیزی بگی انجام داد و از مجردی لذت برد ...  تو هم برو لذت ببر از زندگی تو آخرین سفرش هم با همسرش آشنا شد و بعد چند ماه شناخت زیر نظر خانواده ازدواج کردن

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2738
فکر نکنم جاهای دیگه هم خانواده ی پسر دائم در حال جستجوی دختر مناسب واسه ی پسرشون هستند

نه قم خیلی فرق داره شهر مذهبی و اکثر خانواده های مذهبی نشین هستن

خب شهر های دیگه هم پیدا میشه وای خیلی کمه 

همه از بچه ۱۱ ساله به بعد دیگه یکی رو برا خودشون دارن و رل زدن 

ولی صد درصد هم دخترایی هستن که اهل رابطه و .. نیستن 

2706