2733
2734

نحوه درست کردنشم بوگوووو

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جورایی میشه بهش گفت کیک تنبلانه، چون خیلی خیلی راحته ولی خوشمزس    

😋😋😋😋😋

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728

منم از کیک یخچالیم عکس بزارم اسی؟؟  

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738

نوش جونت اسی جان چطوری درست کردی میشه به منم یاد بدی اگ زحمتی نیس

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

اخ جون مخصوص خودمه😂🙏

تیرامیسو عه؟؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

کیک یخچالی شکلاتی  در سرآشپز پاپیون

https://sarashpazpapion.com/recipe/2ac9b289a34511de426ff601eb390cb6

مواد لازم برای۴ نفر

شیر   ۲ پیمانه

شکر   ۱ پیمانه

کره   ۵۰ گرم

پودر کاکائو   ۳ قاشق غذا خوری

آرد سفید   ۲ قاشق غذا خوری

بیسکویت پتی بور  ۲ بسته

طرز تهیه

۱- ابتدا شیر وشکر وپودر کاکائو و آرد را باهم مخلوط کرده.....

۲- درون ظرف مقاوم به حرارت ریخته وروی شعله ملایم قرار میدهیم ومدام هم میزنیم.

۳- بعدکه غلظتش مثل فرنی شد کره را اضافه کرده واز روی حرارت بر میداریم ....

۴- دوبسته بسکویت که بهتره دورنگ باشه را آماده میکنیم در اینجا میتونید به دوشکل بسکوییت ها را بچینید

۵- شکل اول که یه ردیف بسکویت چیده وروی آن مواد میزاریم وباز بسکوییت چیده وروش مواد میریزیم .آنقدر این کار را تکرار میکنیم تا بسکوییت تمام شود ولی لایه آخر باید حتما از مواد باشه

۶- شکل دوم اینکه ..مطابق عکس ارسالی من بیسکوییت هارا به صورت عمودی بزارید .یعنی یک بسکویت بردارید یه قاشق مواد بهش بزنید بعد یک بسکویت دیگه کنارش قرار بدید ....بستگی به سلیقتون داره....ولی لایه رویی حتما باید مواد باشه .

۷- بعد ظرف کیک را توی یخچال قرار داده .میتونید بعد از  4ساعت تزینش کنید ونوش جان کنید.

۸- اما تجربه ثابت کرده اگه 24ساعت تو یخچال بمونه طعم عالی به خودش میگیره ومزه شیرینی تر با کیفت را میده

سایر نکات

بخاطر اسرار خیلی از دوستان این دستور را با اجازه فیونای عزیز میزارم ....مراحل درست کردن این کیک خوشمزه تو ی پیجم هست .....امیدوارم درست کنید ولذت ببرید ......

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
کیک یخچالی شکلاتی  در سرآشپز پاپیون https://sarashpazpapion.com/recipe/2ac9b289a34511de426 ...

ممنون اسی جان اجازه دارم عکس بگیرم از دستور پختش؟

مزش فوق العادس مخصوصا این که هرچی سرد تر بشه خوشمزه تر میشه😋

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706