2410
2553
عنوان

آشنایی قبل از ازدواج

513 بازدید | 18 پست

خانومای گل ممنون میشم جواب بدید

یه خاستگار داشتم که قراره الان به قصد آشنایی یه مدت در ارتباط باشیم اما اقا زیاد پیام نمیده و زنگ نمیرنه مثلا هر سه چهار روز یکبار و فقط حرفای معمولی میزنه یعنی سوال و جوابی نمیپرسه. بنظرتون من باید چیکار کنم؟؟ایا الان که اول رابطس من باید بیشتر زنگ و پیام بدم یا اون. ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آقای ما هم این مدلی بود، فکر نیکردم سرده ولی بخاطر نامحرم بودن رعایت میکرد

ایشون تو پیاماشون عزیزم و اینا بکار میبرن امون مقدار کمی ک زنگ میزنن. اما واسه زنگ زدن و پیام دادن حتما باید بهانه داشته باشن تا زنگ بزنن

من میگم قضاوت نکن  ، فعلا آشناییه

مرسی عزیزم .. شما سوالاتتو چطوری میپرسیدی ..این ک خودش چیزی نمیپرسه به نظرت درسته من سریع بهش پیام بدم بگم سوال دارم؟ خودمم واسم ی جوریه🙁

2714
مرسی عزیزم .. شما سوالاتتو چطوری میپرسیدی ..این ک خودش چیزی نمیپرسه به نظرت درسته من سریع بهش پیام ب ...

سوالتو حضوری بپرس بیشتر 

یا اگر نمیشه بگو فلان تایم رو اختصاص بدیم در هفته برای صحبت کردن یا پیام دادن و چت کردن 

سرش شلوغه لابد و خیلی کار داره 

بعدم عزیزم و اینا چیه ک میگه اگ ک لق لقه زبونشه و تکیه کلامشه و به عالم و ادم میگ که خیلی بده البته از نظر من 

بعد هنوز نشناخته و ارتباط دو سه روز یبار، عزیزم و اینا میگ چ معنی داره اخه نمیدونم ک 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
نامزدی چیه؟ یه دوره شناخت هست بعدش اگه اکی بود عقد میکنن  🤔 اگه متظورتون عقد هست فرقی با ازدو ...

شناخت یعنی حرف زدن، بیرون رفتن صحبت درباره ی علاقه ها بدون وارد کردن احساسات و هیجان و بدون اینکه کسی از اقوام متوجه بشه و فقط خانواده اصلی در جریان باشن، مشاوره برن و هر وفعه که دختر و پسر میان خونه هاسون پدر و مادر دقیق بپرسن چه نتیجه ایگرفتن و راهنمایی کنن 

نامزدی یعنی اعلام خانواده ها به اقوام که فلان دختر یا فلان پسر انتخاب کردیم و یه مراسم هم بگیرن برای معرفی، نوشتن میزان مهریه و زمان عقد و عروسی، شرایط خونه و... خلاصه هرچی توافق کردن و محرمیت مدت دار، توی این مدت دختر و پسر با هم هستن تا ببینن چقدر میتونن همدیگرو درک کنن 

و عقد هم که همزمان با عروسی 

2706