2726

تا 4 و نیم بیدار بعدم سرمو گذاشتم نتونستم بخوابم الان دویدم اب زدم ب صورتم 

هرچی پیام میدم حتی دو تیک هم نمیخورن فک کنم نتشو خاموش کرده منم هی پیام میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مقصر خودتی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

گفته بودن بهش تا یک ماه بمون شیفت مقتبل نمیان منم گفتم چرا شیفت روبرو قرنطینه بشن تو فدایی هستی مگه سر موعد خودت بیا 

گفت استعفا میدم گفتم بده 

تاااا دیروز و دیشب چند بار با هم حرف زدیم 

😐😐😐هنوز نگفته

با تاپیک زدنش معلومه خب 

حتما یه چیزی گفته که شوهرش باید علم غیب میداشت تا متوجه میشد😒

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

گفت من امروز استعفا دادم و خداحافظ و گوشیو قط کرد 

بهش پیام دادم این اداخا چیه چرا تلفونو قط کردی

مث گلوله آتیش از دیشب افتاد ب جونم 

هرچی پیام میدم ک شبمو خراب کردی و.....تیک هم نمیخوره

2706