2726

اقا دقیا زیر نافم درده..نفس ک میکشمم بیشتر درد مگیره..همین امشب اینجور شد..شاید چن ساعته..کسی میدونه اون قسمت مربوط ب چیه؟

کَز دیو و دَد مَلولَم و  ● اِنسانَم آرزوُست ●

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی خوردی شام؟

کل دیروز  بدون ناهار..شامم دیشب ۵ دونه کوکو فک کنم...اخه خیلی بوده ک یروز وامل فقط یه وعده کم بخورم..ولی تا حالا در نداشت‌‌‌...ببخشید ولی الان رفتم دسشویی..اصلا همراه با درد...

من شنیدم اینجوری دردمیگیره زیرناف به اصطلاح میگن ناف افتاده.کارسنگین انجام دادی یاجسم سنگین روبی هوابلندکردیدرطول روزچندبار. به پشت بخواب ودرازنشست بزن. قبل ازدرازنشست چندباربارفیکس بزن. زمانیکه بدن رومیکشی بالاروی بارفیکس توهمون حالت چندلحظه بمون بعدبیاپایین. داخل یک ظرف آب داغ بریز بعددرازبکش. روی ناف پارچه تمیزبندازواین ظرف روبزارروی شکمت. بایدگرمی آب روحس کنی آب رومیتونی توقابلمه بریزی وبزارب روشکمت. زیادسنگین نشه که فشاربیاره.دوسه بارانجام بده وبعدتوهمین حالت 

درازبکش نیم ساعت. رطوبت ناف رومیگیره.این روش رویکی ازدکترای طب سنتی به خواهرم گفته بود 

من شنیدم اینجوری دردمیگیره زیرناف به اصطلاح میگن ناف افتاده.کارسنگین انجام دادی یاجسم سنگین روبی هوا ...

مرسی  عزیزم....ولی اخه این مدت من دس ب سیاه سفید نزدم....ولی هب انجام میدم ببینم تاثیر داره یا نه...مرسی