2733
2734
[QUOTE=130618557]چون شوهر ندارم فعلا 😐😂[/QUOTEشوهر نداری تباید حتی جیش کنی؟؟؟😂😂😂

جیش که چرا ولی دیگه نمیشه بهینه مصرف کنم 😂

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اذیت میشم😢😢😢 شما چی؟

من همسرم شبایی ک شیفته   صبح ساعت ۱۰ اینا میاد  تا اونموقع بیدارم  میاد میشینه بالا سرم  من یکم میخوابم  بعد ..

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2731
نامزدی؟؟

نه بچه هم دارم

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
😂😟😟خیلی دارم اذیت میشم ولی بیچاره همسرم چندین برابر من داره اذیت میشه

دقیقا  ولی خوبیه شغل همسر من اینکه  الان خوابه    الکی شیفته  وگرنه شبا رو میخوابه اونجا 

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2738
خدا حفظش کنه  استرس چرا دارییی اخه  خودتو نگران نکن(البته یکی باید خودمو نصیحت کنه ک ی ماه ...

ممنونم❤❤❤❤

من کلا از تنهایی میترسم😢😢😢

قبلنا نصف شبا فیلم وحشتناک نگا میکردم،الان داره اثراتشو میذاره😭😭😭😭😭

تا چشمم بره رو هم،حس میکنم ی چیزی تو خونمونه😭😭😭😭😭

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
دقیقا  ولی خوبیه شغل همسر من اینکه  الان خوابه    الکی شیفته  وگرنه شبا رو ...

ن پرستارا ی دقیقه خواب ندارن مخصوصا تو این اوضاع داغون

بدیشم اینه ک خیلی دوره حداقل نمیشه هفته ای ی بار ببینیم همو

من همسرم شبایی ک شیفته   صبح ساعت ۱۰ اینا میاد  تا اونموقع بیدارم  میاد میشینه بالا س ...

ایشالا سلامت باشن.

من کلا از تنهایی میترسم،البته شبا خیلییی اذیت میشم😢😢

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2706