2733
2734

بارداری اولمه دو دلم سزارین کنم یا طبیعی کسی راهنمایی میکنه ک کدومش بهتره

طبیعی واقعا وحشتناکه ؟

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
من طبیعی زایمان کردم.از نظر من طبیعی خوبه.اگه بازم نینی بخوام حتما دوباره طبیعی زایمان میکنم

میشه یکم توضیح بدی راجع ب زایمان طبیعی درداش چطوره  عوارضش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به شرایط جسمانی وروحی داره،یکی براش طبیعیی خیلی راحت بوده وبدون عوارض،یکی دیگه نه انقدراذیت شده که از صدتا سزارین بدتر، یکی میبینی سزارین کرده خیلی راحت ،دوسه روزه پا شده همه ی کارای خودش کرده،یکی هم سزارین کرده تا یکماه درد و ناراحتی داشته

2728

عزیزم اگه همین جوری یباره بری طبیعی اذیت میشی

حتما حتما تمام کلاس های بارداری و زایمان رو برو خودتو واسه طبیعی آماده کن

من هم طبیعی داشتم هم سزارین و قطعا طبیعی رو انتخاب میکنم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
بستگی به شرایط جسمانی وروحی داره،یکی براش طبیعیی خیلی راحت بوده وبدون عوارض،یکی دیگه نه انقدراذیت شد ...

پس نسبیه

من دوتا بارداری داشتم هردوش طبیعی بوده من زیاد طول نکشیده زایمانهام بستگی به بدنت داره زمان درد کشیدنت زیاد طول بکشه یا نه درسته طبیعی درد داره ولی نمیمیری خیالت راحت بعدش دیگه راحت میشی میتونی همون لحظه رو پای خودت وایسی کاراتو انجام بدی سزارین سخت تره بنظرم حالا خود دانی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738

عزیز دلم اگه انشاالله مشکلی پیش نیاد زایمانت طبیعیه ،باید دکترت هفته آخر بررسی کنه ، بعدشم من زایمان طبیعی کردم بنطرم دوتاش عوارض خودشونو‌ دارن ، بنظر من که هیچ کدوم بهتر نیست دوتاش مث همن با عوارض متفاوت انشاالله بسلامتی نی نی خوشکلت دنیا بیاد .

💖💖پسری دارم شاه نداره ،خوشکلیشو ماه نداره⁦❤️⁩⁦❤️⁩
عزیزم اگه همین جوری یباره بری طبیعی اذیت میشی حتما حتما تمام کلاس های بارداری و زایمان رو برو خودتو ...

چطور تو این شرایط کلاس برم اخه

من بار اول طبیعی بود انقد راحت بود که وقتی بار دوم بهم گفتن شاید نتونی طبیعی بیاری بخاطر جفت پایین دو ماه استراحت مطلق داشتم که جفت بره بالا و مجبور نشم سزارین کنم. الانم لحظه شماری میکنم واسه زایمان. فقط از اول ماه نهم شروع کن تا میتونی پیاده روی کن. من روزی ۵ تا ۶ ساعت پیاده روی میکردم

.

من طبیعی زایمان کردم

اولیم طبیعی بوومیگفتم بازم طبیعی میکنم که همونجورم شد

دومیمم طبیعی

نه اونجوری که میترسونن وحشتناک نیست

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
عزیز دلم اگه انشاالله مشکلی پیش نیاد زایمانت طبیعیه ، باید دکترت هفته آخر بررسی کنه ، بعدشم من زایما ...

مرسی از دعای خیرت

میشه یکم توضیح بدی راجع ب زایمان طبیعی درداش چطوره  عوارضش

من اول کیسه آبم ترکید.بعد دردام شرول شد.تقریبا ۲ساعت درد متوسط داشتم و نیم ساعت آخر دردش بیشتر شد.اما در کل دکتر گفت خوب زایمان کردی.ولی بعدش دیگه راحت بودم.حتی کارای ترخیصم رو خودم انجام دادم همه دکترا کیف میکردن.عوارض خاصی نداره فقط اگه بخیه بخوری باید روز اول توی نشستن دقت کنی تا بخیه ها اذیتت نکنه‌

چطور تو این شرایط کلاس برم اخه

میتونی از اموزشا و کلاسای مجازی استفاده کنی عزیزم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706