2733
2734
عنوان

ویژگی دخترای بهمن ماهیو بگین 😊

298 بازدید | 27 پست

میدونم که همه چیز به ماه بستگی نداره ولی تاثیر گزارم هست 😊 خواهشا واقعیت بگید 😉😘

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسراشو ک خدا لعنت کنه دوس پسرم بهمنی بود یک گاووووو بود . دختراشو نمیدونم . خدافس 😂😂😂

از امضات متنفرررر بودم😂🤦‍♀️

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2738
بهمنی ام  نمیدونم    

عجبا 😁

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

من با ی همچین دختری روبه رو هستم : 

خیییلی خودشو قبول داره ، اطرافیان براش مهم نیستن ، اهل معاشرته ،رفتاری داره که میخواد تورو شرمنده نشون بده 😕😒

البته ی دوست بهمن ماهیم دارم که خیلی مهربونه 😍

منم بهمنی ام. مستقل ان زیاد به کسی دل نمیبندن واگر عاشق شدن همه جوره هستن‌ عاشق معاشرت با دوست&nb ...

دقیقا

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
مغرور  یه دنده  لجباز  مهربون  خونگرم  پایه  زبون دراز این ویژگ ...

موافقم 😀

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

من یه بهمنی ام . مستقل ام و تلاشگر و عرضه امم خوبه . اگه بخوام کاری رو انجام بدم میدم ولی اگه یه درصد دلم نخواد انجام نمیدم . به شدت معنوی و اصلا مادی نیستم . به شدت منطقی و به شدت احساسی . ینی تو اوج احساس می تونم منطقی باشم . برای احساسات دیگرانم خیلی ارزش قائلم

2706