2726
عنوان

ندا هستم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر ناراحت شدم امیدوارم ک مشکلت حل بشه 

اما خب بنظرم تو این شرایط فعلا چیزی نگو بذار هم خودت هم اون تنها باشید ی چند روزی رو 

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
ببین  منم 28سالمه ومشکلات زیادی داشتم ولی نوعش با مشکل تو فرق داشت وخیلی مشاوره رفتم و تنها کسی ...

عزیزم شما پیشنهادت نگفتی 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
2728
یه کانال هست اسمش اسرار کوانتومی اشرف مخلوقات هستش کانال روانشناسیه شاید مسخرت بیاد ولی هرکی توی این ...

عزیزم کانالش بذار

استارتر چطوری پیاما پیدا کرده یعنی اس بوده؟

برنامه سروش نصب پیاما اومد بالا والا خودمم هنوز نمیدونم چ پیامای هس بهم نگفته

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖

ینی اون میخواد طلاقت بده؟؟

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
یه کانال هست اسمش اسرار کوانتومی اشرف مخلوقات هستش کانال روانشناسیه شاید مسخرت بیاد ولی هرکی توی این ...

لینکشو میدی عزیرم

برنامه سروش نصب پیاما اومد بالا والا خودمم هنوز نمیدونم چ پیامای هس بهم نگفته

عزیزم از ته قلبم برات دعا میکنم ایشالا خدا کمکت کنه

ینی اون میخواد طلاقت بده؟؟

آره میگه درخواست بده ولی ترسم از اینه بیشتر ی بلایی سر من یا خودش نیاره آخه سابقه داشده

لینکشو ندارم عزیزم اسمش رو توی جستجو بزن میاد اسمش اسرار کوانتومی اشرف مخلوقات

باشه مرسی عزیزی

2706