2726
عنوان

این چی چی شوهره من دارم

701 بازدید | 22 پست

از اول ک گفتن کروناس رفت بیرون اومد بعد امروز سوزش گلو سرفه داره منم با بچم تو اتاق خوابیدیم اونو فرستادم تو هال 

ناراحت شده میگه مگه من کرونا دارم نمیدونم چرا حس میکنه بلا استثنا کرونا نمیگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید فکر میکنن ادم های کثیف کرونا میگیرن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728
عسل و اب ورم بلده برا گلو خوبه مایعات زیاد خدانکنه کرونا باشه☹️

منم سوزش دارم ولی من از اول هی تلفین میکردم ولی این الان هی صداش میاد هی صداشو صاف میکنه ینی کروناس؟؟؟

کلا یه عده میگن کرونا وجود نداره . و باور نمیکنن .

با اینکه هرروز اخبار نگاه میکنن . برمیگردن میگن شایعه است و همچین بیماری وجود نداره...

اینو از رفت و امد مردم و قلیون کشیدنشون میبینم . 

مثلا به خاطر سیزده به در . مردم از الان داخل شهرها رفتن جمع شدن خونه ی پدر و مادراشون. یا خاله هاشون .

چون میگن روز سیزده نخواهند گذاشت کسی بیرون بره . 

رفتن که توی حیاط خونه ی پدر و مادراشون و خاله و عمه و دایی هاشون سیزده بگیرن . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
دور از جون هفتاد درصد فوتی ها مردان چون رعایت نمیکنن

حالا پیج ی دکتره رو دارم میگف زنها خودشون قرنطینه میکنن مردا میگیرن میدن ب خانواده بعد فک کن مرده مقاوم بوده بدنش زنه بیچاره در حد مرگ 

2706