2733
2734
عنوان

اطلاعاتم خیلی کمه و ضروریه بکی بیاد جوابگو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهلت ندادن 😂

دقیقا الان بزرگن بچه هاش ماشالا اینقدر سخت بش گذشته  تو بیمارستان همون موقعه لوله هاشو میبنده به شوهرشم نگفته😂

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

نمیخوام بترسونمت ولی جاریم خواهرشوهرم مثل تو شدن ولی ۴۰ روز بعد که تنها شدن نزدیکی کردن و باردار شدن به محض فهمیدن بردن سقط کردن بعد سقط جاریم دوباره باردار شد مجبور شد نگه داره الان یه پسرش ۳ سالشه اونیکی ۱ و نیم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738
نمیخوام بترسونمت ولی جاریم خواهرشوهرم مثل تو شدن ولی ۴۰ روز بعد که تنها شدن نزدیکی کردن و باردار شدن ...

جاریت منویاد یه پرنده انداخت

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
جاریت منویاد یه پرنده انداخت

نه به اینکه باردار نمیشد نه به اینکه چندبار پشت سر هم باردار شد ۴ تا سقط کرد بعد عروسی 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
نه به اینکه باردار نمیشد نه به اینکه چندبار پشت سر هم باردار شد ۴ تا سقط کرد بعد عروسی 

مث پیامه که سند نمیشه  هی کلیک میکنی یهو ده تا پیام سند میشه 😂😂بیچاره بدنش خالی نکردبااین همه سقط