2726

ار عالیع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله استفاده کردم خیلی تاثیر داره 

برامنی که کک ومک دارم خوبه بنظرت استفاده کنم پوستمم خشکه خشکه

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘

من میزنم ب قوزک پام ک تیره شده

بنظرتون تاثیر داره ک مث قبل سفید شه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
ار عالیع

چن وقت استفاده کردین تا لک صورتتون رفت کامل؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
چن وقت استفاده کردین تا لک صورتتون رفت کامل؟؟؟

من لک نداشتم ولی برای جوش خیلی خوبع پوستو ی دست میکنع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
برامنی که کک ومک دارم خوبه بنظرت استفاده کنم پوستمم خشکه خشکه

عالیه خوب چرا ضد آفتاب نمیزنی کرم تاپ شلی نیم شلی فک کنم با بتامتازون با زینک اکساید شب قبل از خواب بزن به پوستت صورتت میشه مثل آینه اگه شد دعام کن 😍

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿
من لک نداشتم ولی برای جوش خیلی خوبع پوستو ی دست میکنع

جای جوش چی؟؟؟اونم میبره؟؟

منم شنیدم خوبه

دارم

ولی استفاده نکردم

ولــــــــــــــی برای جوش و جای جوش روغن بادام تلخ خوبه

من زدم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
جای جوش چی؟؟؟اونم میبره؟؟

جوشاتون زیر پوستیع؟اسکراب استفادع کن 

شبا ب کل صورتت زینک بزن

2706