2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
همینکه یه شب درمیون اقدام یا هرشب؟

چندبار پشت سرهم بترکی کاربریت تعطیل میشه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
همینکه یه شب درمیون اقدام یا هرشب؟

دکترم بهم گفت هرشب نه

فقط یه شب یا دوشب درمیون 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2714
خدایی شما درباره مسائل رختخوابتون هم اینجا نطرخواهی می کنین زشتههههه!!! نکنین

مسائل رختخواب نیستو این سایت سایت نی نی سایته ینی تجربه و یادگرفتن چیزایی که دکترا زورشون میاد بگن .همه هم زن هستیم اقا نیست و داریم ازتکنولوژی بهم تجربه هامونو میگیم این ایرادی نداره مگر برای کسایی با فرهنگ شما.

شما اگه یه بار هم دکتر رفته باشی بهت گفته قطعا

نخیر دکتر من بااینکه ادم معروفیه توتهران ولی هیشکی هیچی نمیتونه بپرسه ازش بی نهایت بداخلاقه میخواستم دکتردیگ برم که بخاطرکرونا نمیشه رفت.و واقعا نمیدونستم چون مورد استثنا برام پیش اومده داشتم بادوستان صحبت میکردم که تاپیک تعطیل شد

مسائل رختخواب نیستو این سایت سایت نی نی سایته ینی تجربه و یادگرفتن چیزایی که دکترا زورشون میاد بگن . ...

با فرهنگ جان از کجا فهمیدی همه زن هستن؟ تا جایی که من میدونم این مورد رو محاله دکتر نگه دیدم که میگما.اگه فقط سوالت همین بود چند بار جواب دادن چرا ول نمی کنی

با فرهنگ جان از کجا فهمیدی همه زن هستن؟ تا جایی که من میدونم این مورد رو محاله دکتر نگه دیدم که میگم ...

یه مرد بیکارنیست بیاد نصفه شبی اینجا.شما کلا همه  رو ازدیدخودت میبینی چون دکترخودت بت گفته فک میکنی همه گفتن..اگه تاپیک تعطیل نمیشد میدیدی سوالم یه مورداستثنا بود .با یکی ازدوستام داشتیم صحبت میکردیم.واسه اینکه ادامه بدیم تاپیک جدید زدم 

2706