2726

سلام بهتره از پلوپزت عکش بذاری تا اونایی که بلدن بگن چون مدلا باهم فرق دارن

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما بلدی عکس بدم بهت

من با پلوپز خودم درست کردم خوب شد . واسه من چندکاره ست .بخاطر همین گفتم

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
برا منم چن کارس رو چ برنامه ای گذاشتب

گزینه کیک داره واسه من 

اره برنامه ته دیگ رو داره اب بدم دور برنج ینی؟ عکس پلوپز رو بفرستم؟

ن‌ دیگ عکس نمیخاد اره ی کوچولو آب بریز 

ته دیگ حدود یک‌ونیم ساعته تو پلوپز من

من میزنم رو برنامه بد نیم ساعت میریزم ته چینو ینی  ی ساعت برنج‌ میمونه تو پلوپز

2706