2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همی الان رابطه داشتی🤢🤢🤢

ببخشید قصد توهین ندارم من از رابطه متنفرم😪😪😪

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
هر چی سرچ میکنم فقط نوشته چطوری ال دی استفاده کنید چطوری اچ دی استفاده کنید.در مورد روکین ننوشته

خب روکین هم همون ال دی هست گلم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

دوست عزیز ی چیز میگم گوش بده، من ۴۰ روز پیش همچین اتفاقی برام افتاد و من فوری قرص اورژانسی دوتایی ها باهم خوردم اما چی شد؟؟؟؟ بچه تو لولم گیر کرد و من عمل کردم ، قرص نخور بذار حتی حامله هم شدی بشی من انقددددر درد کشیدمو استرس که راضی بودم حامله بودم با اینکه موقعیتشو نداشتیم 😑😑😑

2706