2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین من دارم از استرس میمیرم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 95 پست
یه خورده گلاب بخور واسه استرس خوبه 

چیکار کردی خوب شدی

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
چجوریه

شَفع دو رکعته ؛ نیت میکتی دو رکعت نماز شفع میخوانم قربه الی الله، حمد توحید ناس، رکوع سجده

بلند میشی

حمد توحید فلق قنوت رکوع سجده تشهد سلام.

یه رکعت نماز وتر میخوانم قربه الی الله

حمد ، سه توحید، ناس، فلق ، قنوت ، تو قنوت ۴۰مومن رو دعا کن ، و ۷۰بار بگو استغفرالله ربی و اتوب الیه ، بعد رکوع سجده تشهد سلام ، اخر سر یه دور تسبیحات حضرت فاطمه س

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگو توروخدا

نترس منم مشکل معده وریفلاکس دارم همش احساس دارم یه چی تو گلوم رو فشار میده.یه قرص کلدنیوم سی بخور صبح ناشتا اون حالت انقباص و درد مری رو خوب میکنه‌.رفلاکس خیلی بده من همین چند وقت چند بار اینجور شدم چون از ترس مریضی چای و مایعات زیاد میخورم.کلا همش احساس بدی تو راه گلو و قفسه سینه دارم.احساس میکنم غذا اون بالا وایستاده.اینا همه از زیاد مایعات خوردن این چن وقته.ظهرهاو شبهاهم روی غذا یه رانتدین بخور

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2731

بچها اگه دست آلوده بخوره به صورت .نه چشم و دهن و دماغ.فقط لپ .بعدچند ساعت بچم لپمو بوس کنهدامکان داره بگیره بنظرتون؟

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟

عزیزم اگه کرونا باشه آنقدر زود نشون نمیده. به خاطر استرس بیش از حده و اسید معده. منم همینطورم. 

استرس نداشته باش. یه قرص کلداکس بخور بگیر بخاب. فردام یه دمنوش درست کن. بهتر نشدی. زنگ بزن 4030راهنماییت میکنن. 

نترس منم مشکل معده وریفلاکس دارم همش احساس دارم یه چی تو گلوم رو فشار میده.یه قرص کلدنیوم سی بخور صب ...

شما رفلاکست خوب شده؟من ک روانی شدم از این بیماری

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2738

https://t.me/darmancronataleghani
این کانال رو ببین     >  متن پیام و ویزیت دکتر مبنی بر تشخیص داشتن کرونا و سی تی اسکن ریه رو عکس گرفتن  گذاشتن و بعد از استتفاده از داروهای معرفی شده در این کانال    >  درمان شدن    _____  این هم پروتکل درمانی که استاد طالقانی پیشنهاد دادن >  https://t.me/marjaetakhasositeb/2731
https://t.me/marjaetakhasositeb/2813
این رو هم ببین   >  کسی که در این کیلیپ حرف میزنه > آقای دکتر فصیحی فوق تخصص بیماری های عفونی  هستن  (تجربه شون در استفاده از طب سنتی در درمان کرونا شرح میدن)
به این لینک هم یک سری بزن  > https://t.me/cronatebsonatieslami

نظر من  :  از پروتکل پیشگیری که در دستورات اومده استفاده کن
خود من واسه خواهرم که مشکلی شبیه به مشکل شما داشت (سرفه خشک که خلط نداشت همراه با تنگی نفس خفیف و تب نزدیک به 39 درجه و لرز) استفاده کردم  {دوسین-سیب رنده شده و عسل - پاشویه - دمنوش آویشن - داروی امام کاظم و ....)     >  دو سه روزه خوب ه خوب شد  {تو یک روز تب ش کامل قطع شد}
پیشگیری رو برای بقیه اجزای خانواده هم اجرا کردم >  هیچ کدوم مریض نشدیم (حتی اگر آنفلانزا یا سرما خوردگی هم داشت هیچ کدام نگرفتیم)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من به خاطر خودم نمیترسم فقط مامان بابام دارم سکته میکنم از ترس

اینجوریا نیس،من دوستم کرونا گرفت،، میگفت انقد نفسم تنگ شده بود ک به شماره افتاد، و انگار وزنه 20 کیلویی گذاشته بودن روو قفسه سینم و می‌کشیدن رو سینم، انقدر دردش افتضاح بود! خداروشکر خوب شد.

شما چون الان رفتی بیرون، یا شوهرت محل کارش شلوغه، همچین حسی داری، چنتا نفس عمیق بکش و اب نمک قر قره کن

منم غروب بعد ۴۰ روز خیر سرم با شوهرمو بچم رفتیم خرید.البته منو بچم همش تو ماشین بودیم و ماشین کاملا بسته.ولی بچم رفت با فرمون بازی کرد بعدم میومد میزد تو لپ من.وقتی برگشتیم همه چیو شستیم فقط منه خل یادم رفت صورتمو بشورم.دخترمم آخر شب بعد ۵ ۶ ساعت اومد لپمو بدسید حالا استرس گرفتم واسش

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟
شما خیلی استرس داری با این چیزایی که گفتی رعایت کردی امکان نداره گرفته باشی از استرس شدید اینطوری شد ...

مرسی عزیزم دعا کن ک چیزی نباشه من خیلی استرسیم دست خودم نیست 

چرا من گوشیمم ضدعفونی کننده میزنم ولی مثلا پلاستیک میوه و اینارو سریع خالی میکنم میوهاشو قشنگ میشورم ...

خوب بعدش شستی دیگه موردی نداره نترس با یه ذره مراعات مطمئن باش نمیگیری عزیزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706