2737
2734
عنوان

سلام اینجا خانم محجبه و مقید داریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 71 پست
عزیزم ارایش نکن باچادر گردی صورتت رو کمتر کن نمیخاد نقاب بزنی ولی حجابت کامل باشه و ارایش هم نکن مرد ...

ارایش نمیکنم  اصلا ففط نرم کننده دست و صورت 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس چرا آقایون اینجور خیره میشن ؟ من واقعا معذب میشم 

خوب من واقعا نمیدونم شما کجا زندگی میکنین که صورت بقیه خانوم ها اونقدر لاغره که بهتون خیره میشن

اخه من خودمم صورتم پره

اطرافیانمم اکثرا همین طور

واقعا تا حالا هیچ مردی بمن خیره نشده

خوشگلم هستم

هیج مردی✌

2731
وارد نشدی وارد بشی میشه.چادرتم بیار جلوتر یکم.میشه.منم رو گرفتن سختمه ولی وقتی رو میگیرم شوهرم از خو ...

آخی عزیزمممم چه خوب 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2738

دوست من،خوشحالم که راه خوبوانتخاب کردی من الان چهارماهه محجبه شدم ومقید،امیدوارم خداقبول کنه ازم

بوشیه نزن جزتومراسم عزاداری ک شلوغه ونمیخوای موقع عزاداری کسی ببینتت

توی هرزمینه ای اعتدالش خوبه افراط وتفریط کارشیطانه،محجبه باچادراعتداله حجابه

ممنون دوستان پس همون رو میگیرم 

با پوشیه بیشتر جلب توجه میکنی

این احساساتت عادی نیس

ن بخاطر حجابت

وسواس فکری فقط خودتو اذیت میکنه☺🌻

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧

فک کردم مقیدم ک اللن در مقابل شمامن بی بند و بارم

😂

دورازجونم البته

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

بلههههه خواهرم نزنید چون اصل حجاب به جلب توجه نکردنه پوشیه باعث جلب توجه میشه

برای ایران و محیطی که جز پوشش بانوان نیست و آشنایی ندارن اصلا مناسب نیست

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
عزیزم صورتم پره یعنی چی من نفهمیدم 

منم متوجه نشدم یعنی چی

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2706