2733
2734
عنوان

با هول شوهرم ب خونریزی افتادم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 104 پست

استارتر عزیزم

همه بیمارستانها که کرونا ندارن اگر واقعا شک داری بارداری بودی خودت بزن به دلدرد و بگو خونریزیم شدیده برو بیمارستان مخصوص زنان زایمان کرونایی هم نداره یه سونو فوری ازت میگیرم مطمئن میشی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیزم همه بیمارستانها که کرونا ندارن اگر واقعا شک داری بارداری بودی خودت بزن به دلدرد و بگو ...

سونو بیمارستانا مرده....نمیزاره برم....میگه میخوای جلو مردنامحرم شکمتو لخت کنی...سرسونوهای تنبلی تخمدانمم کلی گیرداد

2728
2738
سونو بیمارستانا مرده....نمیزاره برم....میگه میخوای جلو مردنامحرم شکمتو لخت کنی...سرسونوهای تنبلی تخم ...

وااا

همه چی که نباید به شوهرت توضیح بدی اینم شما که جکی چانی

الان بری بیمارستان چون مشکوکی به سقط فوری میری زایشگاه بیمارستان اونجا معاینه میشی و سونو ربطی به شوهرت نداره شما تو زایشگاهی دیگه

بعدم سقط دست دست کردن نداره باید مطمئن بشی 

صبح زود برو بخش زایشگاه بیمارستانی که مخصوص کرونا نیست

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
ینی شماها با لگد نمیزنید لاپای شوهرتون؟؟؟

یا مدینه ی منوره 😳

مگه جنگه ؟؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
سونو بیمارستانا مرده....نمیزاره برم....میگه میخوای جلو مردنامحرم شکمتو لخت کنی...سرسونوهای تنبلی تخم ...

خدا به دادت برسه با این شوهر 

همون بچه نداشته باشی ازش بهتره ، تو دوران بارداری حد اقل ۴ بار باید سونو بری

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
شوهرمن همش میگه تو خودتم گشادی تخمدانتم ....ب تنبل میگه گشاد

عزیزم نزار این حرفارو بهت بزنه اینطوری انگار جنبه ی تمسخر میگیره حساسیت نشون بده شوهره من حتی یک بارم این تنبلی تخمدانم رو به روم نیاورده همیشه هم دلداریم میده

2706