2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط عسل بهترین درمان سوختگیه دخترهمسایمون قابلمه خورشت قیمه درحال جوش روواژگون‌کردروصورت وبدنش بابای ...

اره عسل خوبه ولی اونا در جا بردن بیمارستان موقع ک سوخته بود تمام پوست صورتش سیاه سیاه شده بود عین ذغال پوستشم اویزون شده بود طفلکی خیلی درد کشید

آنقدر زمین خوردم ک آرزو هایم بوی خاک میدهد لعنت ب اون روزی ک این دنیارو دیدم   

پماد الفا بزن ..روشم چیزی نبند ..بعد که رفت ممکنه دستش چروک بشه خواهشا خواهشا دلت به آینده ش بسوزه ..میبریش حموم محکم لیف بزن پوست مرده کنده بشه پوست تازه جاش بیاد ....یا میتونی ببرش بیمارستان سوختگی 

خانمااا کمک پمادی چیزی معرفی کنید 

پماد رژودرم، فوق العاده ست، چون زمان زیادی هم نگذشته خیلی خوب جواب میده

من برای پای پسرم استفاده کردم، خیلی خوب بود

قربونش برم الهی، چرا سوخته، قلبم درد گرفت دستشو دیدم، جای من دست قشنگشو ببوس

گلم دوماه پیش سوخته

هنوز اون شکلیه ؟من فکر کردم بچه دو ماهت دستش سوخته؟من بچه بودم آب جوش روی نیمه سمت چپ بدنم ریخت .‌یه قسمت های ناپیدا تیره تره پوست و به قسمت دور از دید هم مثل تخم مرغ سفید شده 

گلم دوماه پیش سوخته

عزیزم اگر بنظرمن گوش میدی وخاطرت جمع باشه نتیجه میگیری دیدم به چشمم فقط پماد چشم ویا پماد آ.د. بزن ینی محشره پماد چشم اصلن جاش نمیمونه شوهر من ک آلفا زد طول میکشه تا خوب بشه اما تا پماد چشم ی داروگیاهی آشنا ومعتبر گفت حقیقت من باورم نشد اونم دستش بود وهیچ الان حتی یکذره اثرش نیست بازم هر طور صلاح میدونی عزیزم 

خوبه گلم؟؟؟من همه چیو زدم الان پوست دستش اسکار شده بنظرت اونم ازبین میبره؟؟؟

فک کنم انواعی داره توی اینترنت نگا کن چون از شروع سوختگی زمان گذشته  اگ دیدی زمانش برای استفاده مناسبه تهیه کن 

2706