2733
2734

سلام خدمت منتظران ظهور

دوستان گرامی 

بعد از مدتها تلاش توانستیم در پیامرسانهای واتساپ و ایتا کانالی باعنوان منتظران ظهور راه بندازیم.

مدت زیادی است از مطالب موثق درحال تهیه ی مطالب هستیم و سعی کردیم مبحث مهدویت وعشق به امام زمان را با مساءل دیگری آمیخته نکنیم که به امیدخدا به دل همه ی عاشقان حضرت بنشینه.

شروع برنامه های ما از نیمه ی مبارک شعبان است.

ولی فعلا چون در حال عضوگیری هستیم برای خالی نبودن کانال و آماده شدن ورود به برنامه ها هرروز مطالب و دعاهایی در کانال قرار داده می شود.

دعوت می کنم به ما بپیوندید و عزیزانتان را دعوت کنید.

خواهشمندم توجه فرمایید که کانال هست و گروهی برای چت وتبادل نظرنیست.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همراهان عزیز لطفا توجه فرمایید که در واتساپ لینک ما ممکنه به دست هرکسی برسه وتحت کنترل مانیست چه کسانی عضومیشوند و منتظر حضرت بودن هم ویژگی ای هست که سن و جنسیت نداره و از طرفی قرار نیست در این کانال باهم گفتگو داشته باشیم.

چون بعضی دوستان بادیدن برخی عکس کاربران آقا نگران میشدند.

بنظرم اگر مشتاق به همراهی هستید می توانید تنظیمات واتساپ خود را طوری تغییر دهید که عکس و مشخصات پروفایلتان را فقط مخاطبین سیو شده ی گوشی شماببینند و کسی متوجه جنسیت شمانشود که نگران موردی باشید.

امید داریم که خود آقا بهترین منتظرانشون را دعوت کنند و درکنار هم روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم .

بدلیل استقبال منتظران حضرت و تکمیل ظرفیت یک کانال، کانال دیگری نیز تشکیل شد که کار هر دو مشابه  است.

خواهشمندم اگر یک لینک پیام تکمیل ظرفیت داد دیگری را امتحان فرمایید.

به ما در واتساپ بپیوندید و عزیزانتان را دعوت کنید:

https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO

به ما بپیوندید و عزیزانتان را دعوت کنید:

https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H

2738

توجه فرمایید انجام هیچ کدام از عناوین کانال اجباری نیست.

عدم انجام آنها باعث مدیون شدن نمیشود.

ممکنه کسی فقط علاقه به مباحث مطالب مهدویت داشته باشه وکسی فقط دربخش دعا مارو پیگیری کنه.هیچ نیازی به اطلاعرسانی به ماهم نیست.

هرقسمتی راکه علاقه مندید مطالعه و دنبال فرمایید.

چرا میشه کانال هم

دوست عزیز دسترسی ها را فقط به مدیرهایی که مسئول قرار دادن مطلب هستند دادیم و وارد شوید میبینید که برای شما امکان قرار دادن پست نیست.

لینکشو میذارین

دوست عزیز لینک را قرار دادم.

خواهشمندم نکات اینجا را نیز صبوری فرموده و مطالعه نمایید.

تالحظاتی دیگر تکمیل میکنم

تو واتساپ که کانال نمیشه زد فقط گروه میشه ایجاد کنی

دوست عزیز راستش برای ماهم ایجادچنین محیطی در واتساپ خیلی سخت بود. وهرروز بامشکلاتی مواجه هستیم.

واتساپ پیامرسان خوبی برای این کار نیست.برای همین در ایتا نیز کانال را تشکیل دادیم.

ولی باتوجه به دغدغه ی برخی دوستان که فقط پیامرسان واتساپ دارند و در واتساپ چنین کاری کمتر انجام شده بود باتوکل به خدا سعی کردیم بر مشکلات غلبه کنیم و به امید خدا باعنایت خود آقامون راه درستش را پیش بگیره.

ما دسترسی ها را فقط به ادمینهادادیم که روال کار کانال از دست خارج نشه و عزیزان نگران جنسیت مخاطبان ومحاوره نباشند.

هروقت اوکی شد من رو تگ کنید اینجا تا ایدی بدم 

عزیزم با ادمینها قرار گذاشتیم کسی را اد نکنیم تا افراد بنابر میل خودشون وارد کانال شوند.

خواهشمندم درصورت تمایل به حضور از لینک دعوت استفاده فرمایید.

کانال متعلق به خودتونه و ماخدمتگزار شماهستیم.

من وهمسرم وعده ای از دوستان هرکدام بخشی از امور را به عهده گرفتیم و شکرخدا درپیامهای خصوصی که از کاربران دریافت میکنیم به این باور رسیدیم همه کسانی که هستن واقعا مستاقن و کانال را متعلق به خودشون میدونن و الحمدلله در زمینه ی ارتباط با کاربرها هیچ مشکلی ایجاد نشده است.

قدم شما منتظران حضرت روی چشم ما

2706