2726
عنوان

دوستم امروز زایمان کرد بچشو...

| مشاهده متن کامل بحث + 21493 بازدید | 366 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز یه فیلم  دیدم   تقریبا  راجبه همین موضوع بود گیتا  بود اسمش  خیلی ...

من نسخه خارجیشو دیدم که زنه تخمکشو میفروخت به مراکز ناباروری بعد پشیمون شد رفت سراغ اون خانواده ها اوناییکه بدرفتاری میکردن با بچه رو میکشت بچشو میبرد با خودش  

2728

در رابطه با بهزیستی ای که شما مثال زدید درست نیست. چون بچه های توی بهزیستی بی سرپرست یا بد سرپرست هستند. دختر عموی دوست شما میتونه از بهزیستی فرزند بیاره. اگر امکانش رو نداره این درست نیست که یک بچه رو به خاطر دلسوزی از مادرش جدا کنیم. موفق باشید.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤
صدام حروم زاده بود دیدیم چقدر پاک و معصوم بود به خاک و خون کشید ایران رو چقدر بچه ها رو بی پدر کرد.& ...

بچه به دنیا که میاد مثل یه لوح سفید هستش و پاکه پاکه 

اینا چیه می گی ؟ اخلاق و عقاید و روش زندگی کاملن اکتسابیه 

ذات انسان بر پاکی نهاده شده 

شما با این حرفات یعنی خداوند بدی رو ت وجود یه بچه آفریده و اون صد در صد بد میشه پس اختیار و ... چی می شه؟؟؟؟؟؟

یکم فکر کن رو حرفات

همسایه سابق ما که مستاجر بود سه تا دختر داشت به هوای پسر آوردن باردار میشه...چهارمی هم دختر شد فروخت ش به یه خانواده پولدار .....الان اون بچه خیلی خوشبخته و توی رفاه کامل زندگی میکنه...ولی 3تا دختر زن همسایه توی فقر 

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
بچه به دنیا که میاد مثل یه لوح سفید هستش و پاکه پاکه  اینا چیه می گی ؟ اخلاق و عقاید و روش زند ...

مگه خلق و خوی جنین تو شکم مادرش شکل نمیگیره؟ 

مگه نشنیدی نطفه جنین در زمان مستی پدر و مادرش بسته بشه چقدر روش تاثیر میذاره؟ 

مگه نشنیدی روحیه مادر به حال و احوال جنین بستگی داره؟ 

برو یکم اطلاعاتت رو ببر بالا. 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙

وای خیلی سخته من حتی فکرشم میکنم گاهی که برا اشنامون که بچه نداره یه بچه بیارم تو تصوراتم بعد زایمان به هیچ وجه بچمو از خودم جدا نمیکنم😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
همسایه سابق ما که مستاجر بود سه تا دختر داشت به هوای پسر آوردن باردار میشه...چهارمی هم دختر شد فروخت ...

کار خوبی کرد اگه اون چهارمی رو هم بخاطر خودخواهی پیش خودش نگه میداشت الان اون دختر هم تو بدبختی و فقر بزرگ میشد. 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙

خانوما بحثتون داغه منم یه چیزی بگم .من دختر دومم ناخواسته باردار شدم دختر اولم دو سالش بود کلی قرضو قسط داشتیم تازه خونه خریده بودیم تو یه اتاق مادرشوهر تو روستا زندگی میکردیم خواستم سقطش کنم از گناهش ترسیدم بعد که رفتیم سونو گفت بچه دختره خیلی بیشتر ناراحت شدیم من حالم خیلی بد بود با شوهرم حرف زدیم و تصمیم گرفتیم بچه رو بدیم به یه خونواده ای که بچه دار نمیشن البته یه آدم کاملا غریبه که یه شهر دیگه بود و اصلا ما هیچ نشونی هم ازشون نداشتیم ولی نتونستیم الان دخترم ۷ سالشه و خدا رو شکر میکنم که این اشتباه نکردم همش میگم اگه این اشتباه رو میکردم از عذاب وجدان تا الان مرده بودم 

عضویت من سال ۹۲ بوده ولی کاربریم ترکیده😢
حسم میگه اگر پسر بود نمیدادنش😐

من مثالشو گفتم

مامان دوستم بچه دومشو که پسر بود میده خواهرش

اتفاقا چون پسر بود میدن باباهه دختر دوست بوده

دوستم (خواهر بزرگتر اون پسر) میگه اگه دختر بود بابام نمیداد

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

خيلي كار بدي كرده طفلي اون بچه

كسي ميخواد اينكار كنه لااقل به غريبه بده نه آشنا كه همش جلو چشمش باشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2706