2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا منم همش نگرانم بعد میگن چرا فکرمیکنی الکی ،والا دست خودادم نیست که 

والا نمیدونن ادم استرس داره . بخدا اصلا هیچکس درک نمیکنه و ادمو اروم نمیکنه. فقط میگی من از عمد دارم خودمو میترسونم‌!!!! بخدا بیشتر آدمو کلافه میکنن بااین حرفا .کسی ک خودش داره از ترس میمیره قطعا میدونه ک کارش اشتباهه و واس بچه ش ضرر داره ! ولی دست خودم نیس. هیچکسم درک نمیکنه . 

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

بابا والا بخدا منم میترسم تا حالا بیمارستان ندیدم به عمرم منم از عمل میترسم ولی خب چاره چیه میگم یه روزه میگذره میره عوضش یه کوچولو میاد تو زندگیمون من فقط به عشق بچم تحمل میکنم

2738
چرا انقد عصبی جواب میدی من بخاطر بچت میگم ضرر داره واسش گناه داره قرآن بخون آرامش داشته باش

اخه واقعا دارم از استرس میمیرم .وقتی اینجام و دارم سوال میکنم ینی دنبال اینم ک اروم شم دیگه .

الان ک شما میگی واس بچه ت ضرر داره استرس من دو برابر میشه. جوش اونم میزنم.ترس خودمم دارم .

قرآنم میخونم .

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
اخه واقعا دارم از استرس میمیرم .وقتی اینجام و دارم سوال میکنم ینی دنبال اینم ک اروم شم دیگه . الان ...

هرموقع ترس اومد سراغت برو قشنگ به وسایلش نگا کن به لباسای کوچولوش که دلت غش بره واسش..قشنگ موقع رفتن به عمل یکم به خودت برس که نی نی که میاد خوشگل باشی..عزیزم خدا خودش صبر میده به زائو یه روز سختیه که میگذره تموم میشه

2706