2726
من خودم تزریق میکردم ولی چون این داروها سیستم ایمنی رو بشدت ضعیف میکنه قطع کردم دسترسی به دکترهم ندا ...

مواد دیگه برای سیستم ایمنی استفاده کنید سیر یکی از بهترین آمپول رو هم تزریق کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم دکتر خوابم خیلی سنگینه یعنی حتی مثانه ام پررررر  بیدار نمیشوم برم دستشویی شاید دیرتر که بی ...

حتما دکتر زنان مراجعه کنید شما هم احتمالا افتادگی دارید که باید نوار گرفته بشه و معاینات مختلف زود تر مراجعه کنید تا انشاالله جراحی لازم نباشه

حتما دکتر زنان مراجعه کنید شما هم احتمالا افتادگی دارید که باید نوار گرفته بشه و معاینات مختلف زود ت ...

ممنونم خانم وقت گذاشتیدددد

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟
2728

من چندین ساله که کلیه هام سنگ سازه .هر سالم دفع سنگ دارم .پارسال بدلیل انسداد سنگ در حالب کلیه راستم و سنگ شکنی کردن .ولی دردش اکثرا اذیتم میکنه آخرین آزمایشیم که دادم یکم کراتینم زیاد بود البته نه خیلی زیاد .چرا درد کلیم بعد یک سال ساکت نمیشه .ممنون میشم جوابمو بدید

ممنون عزیزم . پیش دکتر زنان رفتم هیییچ مشکلی نداشتم. دکتر کلیه گفت یه نوع میکروبه ولی آخه من دائم با ...

دارو هارو استفاده کنید و سونو از مجاری انجام بشه و کلیه احتمال زیاد عفونت ادرار 

من چندین ساله که کلیه هام سنگ سازه .هر سالم دفع سنگ دارم .پارسال بدلیل انسداد سنگ در حالب کلیه راستم ...

درد کلیه دارید خیلی هم بد نیست و نشان دهنده اینکه سنگ ها تکان میخورن مایعات زیاد استفاده کنید و جنب و جوش و 1سال بعد سنگ شکنی حتما سونو و در مواقع درد شدید از شیاف استفاده کنید نه امپول

مشکی نیست ولی آزمایش انجام بشه دوباره پیش متخصص

ممنون  

سلامت و تندرست باشین  

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
احتمال بسیار زیاد افتادگی مثانه و بسیار نادر پروستات که حتما به ارولوژیست مراجعه کنید سریع تر تا درم ...

عموهایش در کودکی شب ادراری داشتن تا 14 سالگی

پس عمش هم تا 14 سالگی

چشم ممنونم

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
پس در ارث هست ولی ارولوژیست مراجعه کنند و تامعاینه کامل بشن

سلام عزیزم توی سونوگرافی نوشته افزایش اکوژنسیته ی پارانشیمال درکلیه شمامیدونیدیعنی چی 

زندگیه خوبی دارم ظاهرش چشه خیلیاروکورکرده یکی نیست به این خیلیابگه به ظاهرهمه چی خوبه ولی همه چیزکه به ظاهرنیست آخه ‌((ممنون میشم اگه واسه تنهامشکل زندگیم صلوات بفرستید))
2706