1711
1714

لینکش اینه

برین ببینین. بعد برگردین بقیه رو بخونین

https://www.instagram.com/tv/B92Kl0hBka3/?igshid=1i91jcg4b8lk6

من واقعا دلم یکیوووو میخواااااد😭😭😭😭 یکی باشه ک همینجوری دوستم داشته باشه.😞 منم دختر خوبیمااا. منم دوسش دارم🤩

بچه ها لطفا برام دعا کنین یکی ک ایده آلمه بیاد تو زندگیم🙏🙏😞😞

واقعا دلم میخوااد از سینگلی درآم. مخصوصا حالا ک این فیلمو دیدم.

اها. چون میدونم سنمم میپرسین من ۲۱ سال و هشت ماه هستم تقریبا. بچه نیستم یعنی

میشه دعام کنین لطفا

فقط ی چیز ناراحتم کرد. من مثل این دختره خوشگل نیستم😞😞😞😞😞😞😞😞 خ حس بدی دارم😞 قیافم خوبه ها. نمیگم زشت و اینا هستم. ن. بعضی اوقاتم خ حس خوشگلی میکنم. ولی الان حس میکنم معمولیم. شاید اعتماد ب نفسم کم شده. نمیدووونممممم😭😭😭😭

فقط تو رو خدااااااا برام دعا کنین

تو رو خدااااااااا

اگه دوس دارین قصه عشقتونم بگین😍❤

دعا یادتون نره😬😬😬😬😬😬

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

ی چی بگین خب

دعام کردین؟😞😞😞

شاید خدا صدای شما رو بهتر شنید😞😞😞😞

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

عزیزدلم...انشالله یه ادم خوب بیاد تو زندگیت

منم شب عاشورا شوهرم اینا شیرکاکائو نذری میدادن کلی دسته میومد و شلوووووووغ بود..شوهرم میگفت اون شب شیرو خالی کردم تو دیگ گفتم یا امام حسین امسال یه زن خوب گیرم بیاد(اخه ۳۲ سالش بود)😃....که همون شب زن خوبشو دید،الانم در خدمتتون هستم  

صندلی ماشین چیپولینو بلغارستان مال سیسمونی پسرمه..دوسال پیش دو و پونصد خریدم؛الان ۱و پونصد میفروشم..پسرم اصلا وای نمیسته تو صندلی،حتی یکبارم توش ۵ دقیقه ننشست😐رنگشم ابی اسمونیه،نوی نو😊هرکی خواست بهم بگه😙
عزیزدلم...انشالله یه ادم خوب بیاد تو زندگیت منم شب عاشورا شوهرم اینا شیرکاکائو نذری میدادن کلی دسته ...

😍

قربون امام حسین بشم ک کلییییی منم مدیونشم

#یاحسین

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

1718

همه خوشگلن بعضیا بیشتر 

مطمئن باش نیمه گمشدت پیدا میشه 

دوستت داشته باشه از نظرش بهترینی 

خودمم همیشه فکر میکردم مجرد میمونم هیشکی عاشقم نمیشه تو ۲۲ سالگی نیمه م رو پیدا کردم همونیه که میخوام

مثبت فکر کن و امید داشته باش💙

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
تا اینکه چی ؟؟؟ چرا فیلم نصفه بود؟

مهم نیس اخرش کهههه

مهم اون عشقست😍😍😍😍😍

منم میخواااام🤤🤤🤤

ایشالله برات همونی بشه که میخوای 

ان شاء الله خواستم و صلاحم یکی باشه و بهش برسممم

1665

عزیزم سنی نداری که،بعدم همه اینا مال تو فیلمه زندگی واقعی این شکلی نیس.... نه اینکه بگم ازدواج بده یا همه مردا بدن و اینا... ولی این حجم رمانتیک بودن و همیشه عاشق بودن همش تو فیلمخ،زندگی واقعی همیشه یه چیزی توش کمه..... قبل ازدواج شوهر نداری بعد ازدواج هزارتا چیز دیگه دلت میخاد 

اللهم ارزقنا شفاعت الحسین(ع)یوم الورود

ان شاالله به همونی که میخوای برسی وخوشبخت بشی الهی آمین یارب العالمین 🙏💙💚🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                خواهم رسید به آنکه بایدبرسم💙💙♎♾️♑.            خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                       درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                           ازحال آشفته من خیلی به دوری😔.                            😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕😞                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                      ✨✨99/9/9😍👏💋💕💎                                          🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋
ان شاالله به همونی که میخوای برسی وخوشبخت بشی الهی آمین یارب العالمین 🙏💙💚🌹

ممنون. ان شاءالله 🙏

برا امضاتم صلوات فرستادم

انشاالله به ارزوت برسی عزیزم😌 اینا از ته ته دل گفتم😅

ممنونم 

ان شاء الله