2410
2553
عنوان

❤شعر ❤

1752 بازدید | 660 پست

🌹چه جرم رفت که با ما سخن نمیگویی

چه کرده ام که به هجران تو سزاوارم

هنوز با همه بدعهدیت دعا گویم

هنوز با همه بی مهریت طلبکارم

من از حکایت عشق تو بس کنم هیهات

مگر اجل که بندد زبان گفتارم🌹

(سعدی)

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن

خوشا ان حالت مستی که با ما عهد میبستی

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی تومهتاب شبی باز ازآن کوچه گذشتم

همه تن چشم شدم خیره بدنبال توگشتم

شوق دیدار تو لبریز شداز جام وجودم

شدم آن عاشق دیوانه ک بودم....

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2456

بر سر آتش تو ، سوختم و  دود نکرد

آب بر آتش تو  ، ریختم‌ و  سود نکرد

آزمودم دل خود را ، به هزاران شیوه

هیچ چیزش بجز وصل تو خشنود نکرد

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
بر سر آتش تو ، سوختم و  دود نکرد آب بر آتش تو  ، ریختم‌ و  سود نکرد آزمودم دل خو ...

🌹چون جان و دلم خون شد در درد فراق تو

بر درد وصال تو  دل بر سرو جان تا کی🌹

2714
🌹چون جان و دلم خون شد در درد فراق تو بر درد وصال تو  دل بر سرو جان تا کی🌹

به خدا عشق به رسوا شدنش می‌ارزد

و به مجنون و به لیلا شدنش می‌ارزد

دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس

سند عشق به امضا شدنش می‌ارزد

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
به خدا عشق به رسوا شدنش می‌ارزد و به مجنون و به لیلا شدنش می‌ارزد دفتر قلب مرا وا کن و نامی بن ...

🌹عشق رسوایی محض است که حاشا نشود

عاشقی با اگرو شایدو اما نشود🌹

🌹عشق رسوایی محض است که حاشا نشود عاشقی با اگرو شایدو اما نشود🌹

با دو دست تو فرو ریختنِ دم به دمم

به همان لحظه‌ی بر پا شدنش می‌ارزد

دل من در سبدی ـ عشق ـ به نیل تو سپرد

نگهش دار، به موسی شدنش می‌ارزد

2706