2726
آمار کدوم شهرا بیشتر بوده

دیگه شهر به شهر اعلام نمیشه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا همون هشتصدتاشم خیییلیه چه برسه سه هزار ... فقط توی ایران توی 24 ساعت گذشته 800 نفر مبتلا داش ...

استدیو کرونا که جهانپور گفت ۳۱۰۰

چند روزه امار بالای ۲۵۰۰

بعد ۸۰۰ تا؟ 

امار شما مال اوایل اسفنده

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
بچه ها هر کی بیاد آمار امروز استانش رو بگه

استان ما فکر کنم ۲۲نفر بوده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
کدوم استان؟

خوزستان

دوستان این اماری هست که با کیت تشخیص داده میشه. افرادی هستن که با کیت تشخیص داده نمیشن و با سی تی اسکن و... تشخیص داده میشن که جز امار قرار نمیگیرن. پس امار بالاتر از اینهاست. 

2706