2726
عزیزم خامه شو آماده گرفتین ؟؟

1یا 1.ونیم بسته خامه صبحانه ازاون صورتیا😄بذار قشنگ گرم ورقیق بشه شکلاتم رنده کن بریز توش خاموش باشه زیرش قشنگ هم بزن شکلاتا آب شد وشفاف بذار یخچال تقریبا 20تا30دقیقه یکم خودشو بگیره آروم بریز روکیک وپرش کن یکم کیکتو تکون بدی قشنگ صاف میشه به هرجاشم کم داره میرسه قشنگ تمیز میشه خیلی هم خوشمزست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1یا 1.ونیم بسته خامه صبحانه ازاون صورتیا😄بذار قشنگ گرم ورقیق بشه شکلاتم رنده کن بریز توش خاموش باشه ...

مرسی گلم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
رنگش واسه این شکلاتای رنگی که مخصوص روکش کیکه

آها شیرینی فروشیا پیدا میشه؟؟ 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2728
ما ازسوپری گرفتیم ،حتما دارن لوازم قنادیا

مرسی گلم از راهنماییت 

1خامه صبحانه ازاون صورتیا بانصف این شکلات کافیه اگه پرتر دوست داری خامه یکی ونصفی بریز

عزیزم من ی بار درست کردم برا نون خامه ای هر چقدر هم فرم دادم و اینا وانیل زدم  اما طعم خامه صبحانه انگار داری سرشیر میخوری  میداد مال شما نمی‌ده؟

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
نه مزه خیلی خوبی میده اون شکلات توش خیلی خوش بود وخوش طعمه

مرسی عزیزم بجز این شکلات دیگه چه طعمی رو بنطرت خوبه 

شکلات تخته ای و پودر کاکائو نمیشه بنظرت آخه من همون ی بار امتحان کردم اما گرم نکردم و خامه فرم گرفته درست کردم وانیل هم زدم خ خوب فرم گرفت اما طعم خامه صبحانه میداد قشنگ دیگه اصلا تصمیم گرفتم طرف خامه نرم واسه شیرینی که امشب تاپیکت رو دیدم 

یعنی مطمئن مزه ش نمی‌ده؟

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
تو ظرف پلوپز عزیزم اون که پلوتوش میزی من ازپلوپز جداش کردم گذاشتم رو گاز باشعله خیلی خیلی کم سرشوباد ...

من تو توستر میپزم کیک نمی‌دونم چرا همه نکات رو هم رعایت میکنم اما کیک گنبدی در میاد😭

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706